gebe
  1. ladylynn

ladylynn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

bu testten birşey anlamadım bakarmısınız lütfen ?

Konu, 'Hoşgeldin Bebeğim ( HAMİŞLERE ÖZEL BÖLÜM )' kısmında ladylynn tarafından paylaşıldı.

gebelik testi yaptım yaklaşık 1 saattır bu şekilde acaba testmi bozuk ?

Ekli Dosyalar:

2. ladylynn

ladylynn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    kimse yokmu yardımcı olacak ? bu siteye üye oldum ama dünde açtığım konuya cevap gelmedi kimseden bugünde!... ne kötü

3. baby26

baby26 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    bence test hatalı canım

4. Ezgi Engin

Ezgi Engin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    21
    Ödül Puanları:
    3
    bence test bozuk yenılemenı dusunuorum.

5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Çok fazla idrar damladığı için iç kısma sıvı fazla gitmiş belli ölçüde damlanan idrar test için yeterli olacaktır tekrar yenilemeni tavsiye ederim.

baby26 bunu beğendi.
bu testten birşey anlamadım bakarmısınız lütfen ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu resime bakarmısınız..

bu resime bakarmısınız..

Korkuyorum anne, kocaman tüfekli adamlardan, Ve o kocaman tanklardan, Anne benidemi öldürecekler diger cocuklar gibi? Neden anne, biz onlara ne yaptikki? Korkuyorum anne, ne olur birakma beni!!!
  2. implantasyon kanamamı bu ? anlamadım yardım lütfen

implantasyon kanamamı bu ? anlamadım yardım lütfen

implantasyon belirtileri implantasyon kanaması yaşayanlar çamur gibi adet kanaması öncelikle merhaba tüm melekler 23 yasındayım ve evliyim bundan 1 hafta önce adet oldum fakat adet kanamam çamur gibi ve kahverengi oldu 4 gün sürdü ki ben 7-8 gün adet görürüm normalde ve dün kasıklarımda ağrı oldu lavaboya gittim ve yine kan gelmişti acaba bu implantasyon kanama olabilir mi daha önce böyle...
  3. aşılanma yaptırdım bakarmısınız lütfen

aşılanma yaptırdım bakarmısınız lütfen

merhaba arkadaşlar 05.10 da aşılanma yaptırdık bugun 11. gün ama bende hiç belirti yok doktorum da hiç bir test falan istemedi ne yapsam ki ben beklemem mi gerekli ?
  4. Lütfen Testlerime bakin bu nedir ?

Lütfen Testlerime bakin bu nedir ?

arkadaslar iyi aksamlar 1-2 saat arayla 2 idrar testi yaptim ikisindede garip sekiller cikti nedir bu bilgisi olan varmi ?
  5. Arkadaşlar çok acil lütfen bakarmısınız ?

Arkadaşlar çok acil lütfen bakarmısınız ?

Sevgili melekler , Unıca arkadaşımızın tanıdığı için çok acil ; Adana Acıbadem Hastanesi Onkoloji bölümünde tedavi görmekte olan 5 yasinda Yusufcan oğlumuza AB RH NEGATİF trombosit gerekmektedir yardımlarınızı rica ediyoruz İletişim anne Mukaddes Uzun +90 (530) 734 93 27 Adana da ikamet eden, duyarılı arkadaşlarımızın ,yusufcan için seferber olacağını umuyorum. Yusufcana Allahtan şifa...

Sayfayı Paylaş