Bu Tığ İşi Bolerolara Bittim Kızlar

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Bu Tığ İşi Bolerolara Bittim Kızlar
Tığ işi bolero modelleri konumuzu inceliyorsunuz sevgili meleklerim. Tığ işi örgüleri hep beğenmişimdir. Sanki daha zarif daha bir şıklık katıyor örgülere tığ. Boleroya gelince hanımların vazgeçemediği aksesuar kıyafetler arasında yer alan bolerolar uygun ve doğru kıyafetlerle kombinlendiğinde ortaya harika görünümler çıkarabiliyor. Yaz kış seve seve kullanılan bolerolar tulumların, abiye kıyafetlerin, pantolon elbise askılı kıyafetlerin üzerinde taşınabilir. Hazır yerine kendiniz elde örmeyi denediniz mi hiç? Hayır ise bu modellere bakmadan geçmeyin derim hanımlar. En beğendiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Hem yazın hem kışın kullanabileceğiniz örnekleri inceleyerek siz de kıyafetlerinize uygun renklerde bolero örebilirsiniz. Bence şişle örmektense tığ ile örülmüş bir bolero daha zarif ve hoş duracaktır.

kollari uzun genis dekolteli motifli tiğ isi bolero.jpg

Görüyorsunuz ya genellikle bolerolar kısa model olmaları ile dikkat çekiyor. Hırka yelek tarzı uzun bolerolar var tabi ama kısa olanları sanki daha kullanışlı ve yukarıda saydığım kıyafetlerin üzerine daha yakışacağını düşünüyorum. Aşağıdaki örneğin yanda bir şeması da bulunuyor bence bu şekilde şemaya bakılarak model daha kolay çıkarılabilir.

tig isi dantel gorunumlu desenli bolero ve semasi.jpg

tig isi motif islemeli cok sik bolero modeli.jpg

Aşağıdaki bayanın üzerinde yer alan tığ işinden bolero kot ve askılı bir body ile ne kadar hoş durmuş değil mi? Biraz aslında ceket havası da katmış. Gayet spor bir görünüm oluşturmuş. Dilerseniz buradan da boncuklu şıkır şıkır bolero modelleri konumuzu inceleyebilirsiniz. Örnekler size alternatif fikirler sunacaktır.

tig isi orguden beyaz yazlik bolero.jpg

tig isi orguden yazlik bolero modeli.jpg

Geri