gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Bu Tiplerle Arkadaş Olmayın

Konu, 'Hayat Bilgisi' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

[​IMG] İnsanlar belli bir sosyal çevre içinde yaşarlar ve bu sosyal çevrede bir takım arkadaşlıklar kurarlar.Ancak maalesef ki herkes herkesle arkadaş olamaz ve olmamalıdır.Bakın kendi özelliklerinize göre bir arkadaş seçerken nelere dikkat etmeliymişsiniz buyrun okuyun meleklerim...

Çevrenizdeki bazı kişiler isteyerek ya da istemeden alışkanlıklarını bozabilir.

Parti kızlarına dikkat!
    Onun ısrarıyla içtiğiniz fazladan birkaç kadeh içki; uyku düzeninizi, işteki performansınızı ve öz saygınızı (karanlık bir geceden sonra "dün neler yaptım acaba?"larla dolu) olumsuz etkileyebilir.

Olumsuz, depresif tipleri iyi tanıyın
    Bu tip insanlarla ve onların sorunlarıyla ilgilenirken harcadığınız vakit ve enerji, sizi kendinize ayıracak vakitten mahrum bırakabilir. Bir daha ki sefere kaderlerinden şikayet etmeye başladıklarında, sohbetin konusunu değiştirin ki, sizin de içinizi karartmasınlar!

Şişmanlatan diyet düşmanları
    Siz kilo vermeye çalışırken, yanınıza yaklaşıp gayet iyi göründüğünüzü ve ne olursa olsun, bir dilim pasta yemekle dünyanın sonunun gelmeyeceğini söyeleyen arkadaşlardan kurtulun. Kurtulamıyorsanız en azından onları dinlemeyin.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslık cok mühim bir konu. basta nasıl baslarsan hayatının sonuna kadar etkili olur maalesef.

3. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    evet iyi dedin walla canım aynen ölee bu konularda birazz değil baya dikkatli olmak lazım ne de olsun sırtımızı yaslayacagız dimi yaniii sonradan arkadan vurmayan biri olmalıı arkadaş dediğinn zor bulunuyor aslında....

4. Münzevi

Münzevi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    56
    Ödül Puanları:
    28
    Kıyamet, yaklaşmasıyla birlikte bize sadakatsizliği hediye etti...
    Menfaat ve gösteriş ilişkilerinin giderek çoğaldığı günümüz iletişim yığınında, gerçekten samimi ve bizi olduğumuz gibi kabul edebilecek gönülden bir arkadaş bulabilmek, özellikle hayata aynı cepheden bakabileceğiniz bir gönül dostuna sahip olabilmek oldukça zor. İkiyüzlülük, ardniyet, kıskançlık... Acınası haller...
    Hiç bir zaman çok arkadaşın peşinde olmadım. Beni anlayan bir kaç insanım olsun, bütün kalabalıklığım onlar olsun...

Teşekkürler Hayalciğim...

5. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    ben artık korkuyorum o kadar çok şey gördümki şimdi uzağım herkesten

6. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    Cok doru :) Paylasim icin tskler

Bu Tiplerle Arkadaş Olmayın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu gelınlıkler çok güzel arkadaşlar

bu gelınlıkler çok güzel arkadaşlar

gelinlikler gelınlıkler 2111 gelinlik modelleri :photo:
  2. Bu Bir Anne Arkadaşlar!!

Bu Bir Anne Arkadaşlar!!

İzmİt Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’ne başvuran F.S. (21) isimli kadın “Benim karnımda ur var” diyerek muayene olmak istedi. Doktorun kan tahlili ve film çekimi istediği F.S., bir süre sonra hastane laboratuvarının tuvaletine girdi. Burada doğum yapan F.S., bebeğini öldürdükten sonra poşete koyarak çöpe attı. Hastane personeli tarafından olayın fark edilmesi üzerine, Ali Kahya...
  3. Tipim bu ödüle uygun değildi

Tipim bu ödüle uygun değildi

AYÇA DAMGACI’DAN ŞOK SÖZLER! GİTMEK’ FİLMİYLE ALTIN PORTAKAL’DA YARIŞAN VE ÖN JÜRİ TARAFINDAN ‘EN İYİ KADIN OYUNCU’ ADAYLARI ARASINDA GÖSTERİLEN AYÇA DAMGACI’DAN ŞOK SÖZLER!.... Gitmek’ filminde en iyi kadın oyunucu ödülüne aday gösetrilen Ayça Damgacı ödül alamaması ile igili ilginç bir iddia da bulundu. Orada Neler Oluyor programına katılan Ayça Kayacı; ‘ Dış görüntüm, tipim, yaşam...
  4. Arkadaşlar bu MM'ye vasiyetimdir

Arkadaşlar bu MM'ye vasiyetimdir

Sevgili kocacığım ve melişlerim!.. bir gün, mail bombası veya başka bir nedenden ötürü vefat edersem, gerçekleştirilmesini arzuladığım hususlar şunlardır: 1- Boğazdaki yalımı ve Melekler Mekanı'ndan almış olduğum 20 mb'lik web alanımı Meçhul'e bırakıyorum. 2- Küçükbakkalköy'deki arsalarımı ve 50 e-mail adresimi elmalıkurabiye'ye bırakıyorum. 3- Köydeki tarlalarımı ve icq listemdeki...
  5. tip 1 diyabetli olup hamile olan veya doğum yapan arkadaşlar

tip 1 diyabetli olup hamile olan veya doğum yapan arkadaşlar

arkadaşlar tip 1 diyabetliyim 4 aydır uğraşıyoruz bebişimiz olmuyordu..bu ay şüpheleniyorum fakat şimdi de şekerimden dolayı korkuyorum tip 1 diyabette gebelik belirtileri sağlıklı bir bireyinkiyle aynı mı oluo farklı belirtileri oluo mu lütfen cvp yazar mısınız..

Sayfayı Paylaş