gebe
  1. sehr_i sukut

sehr_i sukut Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28

Bu Trene Binenin Sonu Bu Kiz Gibi Olur Heheheh Rezillik Yaaa

Konu, 'Komik Resimler' kısmında sehr_i sukut tarafından paylaşıldı.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Bu Trene Binenin Sonu Bu Kiz Gibi Olur Heheheh Rezillik Yaaa
    :hhh: ay altına kaçırmış bu :hhh: ay koptum ya ne zorun vardıda bindin:hhh: aha altına yaptın:hhh: çok güzeldi diyar ellerine sağlık ama site adresi var canım ya

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

delüüü..öyle binersen altınada yaparsın:hhh:ay çok güldüm ya..

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

ayyyy bu ne ya rezillik yazıkkk çok korkmuş .
    emeğine sağlık canım.

5. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    aayyy kız hala yerın dımınd eyasıyodur herhalde hede sevgılısı varsa yanında:D:D:D:Demegıne saglık canım

6. negrita

negrita Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  7. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Anomm altına kacırıvermiş ya bu :hhh::hhh: Eğlenmek için binmiş ama rezil olup inmiş

8. 99karanfil

99karanfil Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :gathering:yok be cnm bende bindim hız trenine valla ne diyim tavsiye ederim acayip heyecan verici ama tabiki kendine güvenelere sözümm ,hayatımın ilk çığlığını attım diyebilirim , daha sonra ikinci gördüğümde tekrar binmek istedimmmm süperrr bişeyyyyy, ama ona binmeden benden tavsiye bu kızın durumuna düşmemek için bir lavaboya gidinnnnn:gathering:

9. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    amaninnnn
    iyiki daha beterini yapmamış hahaha

Bu Trene Binenin Sonu Bu Kiz Gibi Olur Heheheh Rezillik Yaaa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu ne yaaa

bu ne yaaa

sevişmek öpüşmek sanat vs. vs... ÖPÜŞMEK NE Kİ, DAHA ÖNCE SEVİŞTİM! “GÖLGESİZLER”DEKİ ROL ARKADAŞI HAKAN KARAHAN’IN “BEN KADINLARI ÜST DUDAKTAN ÖPERİM. AMA TAİES YÜZÜNÜ ÇEVİRİNCE ALT DUDAĞI GELDİ, DONUP KALDIM” AÇIKLAMASIYLA DİKKAT ÇEKEN TAİES FARZAN, YAŞANANLARI ANLATTI. “Gölgesizler” filminin yıldızı Taies Farzan iddialı: Alt dudak üst dudak fark etmez Bu benim ilk öpüşmem değil...
  2. Gerçek Aşk Budur Yaa

Gerçek Aşk Budur Yaa

Kocam bir mühendisti. Onunla sâkin tabiatını sevdiğim için evlenmiştim. Bu sâkin adamın göğsüne başımı koymak içimi nasıl da ısıtırdı… Gel gör ki iki yıl nişanlılık ve beş yıl evlilikten sonra bu sâkinlik beni yormaya başlamıştı. Eşimin -bir zamanlar çok sevdiğim- bu özelliği artık beni huzursuz ediyordu. İş ilişkiye gelince oldukça içli, hattâ aşırı hassas bir kadınım. Romantik anlara,...
  3. Her davete sazanlama atlarsanız sonunuz bu arkadaş gibi olur :)

Her davete sazanlama atlarsanız sonunuz bu arkadaş gibi olur :)

Sazanları genelde bayanlar olarak gösterirler fakat erkek konu bayan olunca daha bi szan oluyorlar.. İŞte sizlere sazan arkadasımızın basından geçen komik bir anı.. :piha::piha::piha: Internet de gine birgun surfen yapiyorum icq de acik can sikintisindan takilirken birden icq den bir mesaj geldi. Icq su olanlar bilirler cok geliyor zaten tanismak niyetinde. Fakat tanismak isteyen bir...
  4. Buda bizim Çamurbanyosu ... rezillik ya :)

Buda bizim Çamurbanyosu ... rezillik ya :)

İçerde film izliyoduk kardeşimle konu ankaradan açıldı nerden geldiyse aklımıza bastık aynı anda kahkahayı...düşüncemiz bile aynı aynı anda aklımıza bakın ne geldi.. Kardeşimle Ankaraya gitmeye karar verdik sewgilim askerdi ozaman Ankarada, hava kara kış ve yağmur felaket yağıyor... Kuzenim kardeşim ve sewgilim etimesguttayız otobüs bekliyoruz durakta melişler, biz dikiliyoruz aa...
  5. Nasıl Okunuyor Bu Yaaa..<<

Nasıl Okunuyor Bu Yaaa..<<

javier bardem nasıl okunur christina aguilera nasıl okunur nicolas cage nicolas cage okunuşu penelope cruz Arkadaşlar kural basit; herkes bir yabancı ünlü ismi yazacak,alttaki ise okunuşunu yazıp diğer yabancı ünlüye geçecek. Başlıyorum... shakira'yı nasıl okuyosun bakalım meleğim :)

Sayfayı Paylaş