gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bu Ünlüler Hangi Marka Giyiyor ya?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam millet ben ünlü olmayı çok isterdim düşünsenize istedikleri herşeyi alabiliyorlar ya da belki bizim düşündüklerimizin çok üstünde şeyler istiyorlardır insanlar zaten ulaşamadığını istermiş. Herneyse konu bu değil merakımı gidermek istiyorum acaba ben ünlü olsaydım hangi markayı giyerdim diye düşündüm ve aklıma Ünlüler Hangi Marka Giyiyor diye bir soru işareti geldi sizce?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Hangi Ünlü Hangi Marka Giyiyor
    Ünlüler Nereden Giyiniyor

Hangi ünlünün hangi markayı tercih ettiğini merak ediyorsanız işte yanıtı;

Tülin Şahin: Beyoğlu’nu tercih ediyor. Kendi ayakkabılarını kendi tasarlıyor.

Tarkan: Tarkan da alışveriş için Beyoğlu'nu tercih edenlerden.

Rihanna: Rihanna'nın tercih ettiği markalar arasında Balenciaga, Fendi, Givenchy, Vivienne Westwood ve Christian Louboutin yer alıyor.

Taylor Lautner: Tercih ettiği belli başlı markalar olmayan Taylor'ın olmazsa olmaz ayakkabı markası Vans.

Ashley Tisdale: Abercrombie and Fitch, Ecko Red, J Brand ve bebe markalarını tercih ediyor.

Blake Lively: Marc Jacobs, Chloe, Rag&Bone ve Phillip Lim markalarını tercih ediyor.

Bu Ünlüler Hangi Marka Giyiyor ya? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hangi marka hangi ülkenin...

hangi marka hangi ülkenin...

alman markaları hangi marka hangi ülkenin skoda ülkenin lg markası televizyonun üretildiği ülke Vestel , Arçelik >>> TÜRKİYE Nvidia >>> Amerika Ati >>> Kanada Viewsonic >>> ABD Sony >>> Japonya Mercedes >>> AlmanyaBMW >>> AlmanyaAudi >>> Almanya VW >>> Almanya Asus >>> Taiwan Lorus >>>...
  2. Hangi ünlü hangi marka jean tercih ediyor?

Hangi ünlü hangi marka jean tercih ediyor?

jeans markaları jean markaları ünlüler hangi marka giyiyor ünlü jean ünlü kot Jean yaz kış, gece gündüz herkesin vazgeçilmez giysisi. Son yıllarda pek çok yabancı jean markası Türkiye'de satılmaya başladı. Son olarak önümüzdeki ay Kanyon'da açılacak olan Harvey Nichols mağazası bizi dünyaca ünlü yıldızların tercih ettiği yeni jean markalarıyla tanıştıracak. Örneğin, Britney Spears 7 For All...
  3. Türk ünlüler kac beden giyiyor?

Türk ünlüler kac beden giyiyor?

seda sayan kaç beden seda sayan kaç kilo 38 beden ünlüler 40 ünlüler azra akın kilo Dizilerde, programlarda, podyumlarda ve dergilerde gördügümüz ünlüleri hep merak etmisizdir. Belkide bayanlar arasinda en cok merak edilen ise kac beden giyiyorlar. Ünlülerin herzaman dedikleri birsey var Tv´ler bizi 5 kilo fazla gösteriyor, bakalim dogrumu yoksa onalrda kilolarini saklamak icin kücükde olsa...
  4. Kızlar Dünyaca Ünlü Çanta Markaları Hangileri

Kızlar Dünyaca Ünlü Çanta Markaları Hangileri

Dünyaca Ünlü Çanta Markaları Dünyaca Ünlü Çanta Markaları Hangileri Bir çoğumuz için, sadece kıyafetimizi tamamlayan şık bir aksesuar olmaktan daha önemli bir rol taşır çantalarımız. Biz de bu yazımızda dünyaca ünlü çanta marakalarının hangileri olduğunu merak eden misafirlerimiz için, en ünlü çanta markalarını listeliyoruz Melek'ler. Cholo Channel Gérard Darel'den Pyton Valentino...
  5. Acaba Ünlüler Hangi Marka Telefon Kullanıyor

Acaba Ünlüler Hangi Marka Telefon Kullanıyor

Merhaba ben şu ünlülerin kullandığı telefon markalarını merak ettim acaba bizim bildiğimiz markaları mı kullanıyorlar yoksa onlarda halktan bazıları gibi alo desin yeter çok özellik olmasa da olur mu diyorlar:) Biliyorsanız lütfen Ünlüler Hangi Marka Telefon Kullanıyor yazın:)

Sayfayı Paylaş