gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Bu ünlüler kilolarını seviyorlar

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Ünlülerin çoğu kilo almamak, zayıflayıp ince görünmek için uğraşırken, bazıları da yıllardır kilolarıyla barışık yaşıyorlar

İşte şişman olmalarına rağmen bunu kafalarına takmayan ve gönüllerde taht kuran sanatçılar...

Şahan GÖKBAKAR:

Kilolarıyla son derece alay edebiliyor. Geçtiğimiz günlerde düzenlenen basın toplantısında Recep İvedik-3'ü çekmek istediğini de söyleyen Gökbakar, "Bu yüzden formumu pizza ve hamburger yiyerek koruyorum" dedi.

Zerrin ÖZER:

Kiloları yüzünden geçtiğimiz yıllarda tansiyon sıkıntısı çekmeye başlayan ünlü sanatçı, "Ne yapayım yemek yemeyi seviyorum" diyordu. Zerrin Özer, doktor önerisiyle geçtiğimiz aylarda rejime başladı ve 10 kilo verdi.

Akrep NALAN:

Yıllardır kilosunu kaybetmeyen bir diğer isim ise Akrep Nalan. Bazen rejim yapma kararı alsa ve neticeye ulaşamasa da keyfi hiç kaçmıyor.

Metin AKPINAR:

Rol aldığı dizilerin bazı sahnelerinde nefes nefese kalmasına karşın asla rejim yapmayı kabul etmiyor. Kendisine yapılan uyarıları da kulak arkası eden Akpınar kilolarıyla en barışık isimlerin başında geliyor.

Sibel CAN:

Pek çok ünlünün aksine, kendisiyle ve kilolarıyla barışık bir isim. Balık etli olmasının kendisine yakıştığını söyleyen ünlü sanatçı, tansiyon problemi olduğu için doktorunun tavsiyesi üzerine geçtiğimiz aylarda rejim yaparak 8 kilo vermişti.

Muazzez ABACI:

Asla fazla kilolarından şikayet etmeyen Muazzez Abacı, yıllar önce kendisiyle yapılan bir röportajda, "Benim fiziğimden kime ne, boyumla kilomu konuşanlar, sesimle ilgilensinler" demişti. Abacı, zaman zaman tansiyon problemi çekmesine karşın kilolarıyla son derece barışık bir isim.

Işın KARACA:</B>

2004 yılında 4 ayda 20 kilo birden verince tüm dikkatleri üzerine çekmişti. O dönemde Karaca, "Rejime devam. Ama kimse benden çıtır olmamı beklemesin. Çünkü benim göğüs tarafım havaalanı gibidir. Zayıflasam da küçülmez" demişti. 2007'de kullandığı zayıflatıcı ilaçlar yüzünden tansiyon problemleri başlayan Karaca ölümden döndü ve o günden sonra rejimi bıraktı.

Ata DEMİRER:

140 kiloyla 10 sene boyunca bin tane gösteri, 100 sit-com bölümü, 40 TV programı, 400'e yakın turne yaptı. O günlerde, "Kilolu halim benim imajım" diyen sanatçı geçen yıl, kiloları nedeniyle ayağından sakatlanınca, 8 ay sahnelerden uzak kaldı ve zayıflamaya karar verdi. Ardından sıkı bir diyete giren Demirer 120 kiloya düştü.

Bu ünlüler kilolarını seviyorlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ünlü Erkekler Nasıl Kilo Veriyor

Ünlü Erkekler Nasıl Kilo Veriyor

kenan doğulu nasıl zayıfladı erkek ünlülerin kiloları erkekler nasıl kilo verir ünlü erkekler kaç kilo ünlü erkeklerin kiloları Günümüzde zayıf görünme derdi sadece kadınlara has bir durum değil, ünlü erkekleri de zayıflama telaşı sarmış durumda. Usta oyuncu Halil Ergün 20 günde 11 kilo, Özcan Deniz 20 günde 6 kilo, Kenan Doğulu ise yaz başından beri 23 kilo verdi. Okan Bayülgen'in hedefi...
  2. Bu test kilo aldırmıyor

Bu test kilo aldırmıyor

Meleklerim hangi besinlerin size kilo aldırdığını merak ediyorsunuz değil mi?Vücudumuz için hangi besin iyi hangi besin zararlı.Bu ve daha birçok soruların cevaplarını York Testi ile bulmak mümkün.. Vücudunuz siz farkında olmadan bazı besinlere karşı tepki veriyor olabilir. Son derece masum gözüken bir gıda türü, sindirim sisteminizde...
  3. Bu Tarzı Çok Seviyorum

Bu Tarzı Çok Seviyorum

Japonya ülkesini bilmeyeniniz yoktur.Japonya denilce aklıma ilk gelen moda oluyor.Japon modacılar o kadar güzel tasarımlar yapıyorlar ki sanki benim kafam da ki modayı öğrenip benim için tasarlıyorlarmış gibi:meçhul: Şimdi diyeceksiniz ki ''meçhul ne saçmalıyor'':laugh:Hemen anlatayım.Kendime bir tarz belirledim ve hep o tarz kıyafetler aramaya başladım.Ama bulduklarım kafamdakilerin yarısı...
  4. seni bu kadar çok seviyorum

seni bu kadar çok seviyorum

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Bu Yemeği Seviyorum Sevmiyorum

Bu Yemeği Seviyorum Sevmiyorum

Bir yemek adı yazıyoruz Alttakide seviyorum yada sevmiyorum diye cevap veriyor Kuru fasülye sevmiyorum alttaki Mantı

Sayfayı Paylaş