gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Bu Vatan İçin Şehit Olan Çocuklar

Konu, 'Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Bu Vatan İçin Şehit Olan Çocuklar
    Ellerine, emeğine sağlık canım.

3. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Bu Vatan İçin Şehit Olan Çocuklar

Valla söyleyecek sözün bitti yer herhalde emegine saglık canım.

Bu Vatan İçin Şehit Olan Çocuklar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şehitler ölmez vatan bölünmez!!!!!!!!!!

şehitler ölmez vatan bölünmez!!!!!!!!!!

vatan bölünmez vatan bolunmez ŞEHİT;KÜNYESİ KIRILANDIR,VATAN İÇİN CAN VEREN,VATAN İÇİN VURULANDIR. ŞEHİT;ELBİSESİ ATEŞTEN ,AK KUNDAK GİBİ KARA TOPRAĞA SARILANDIR.
  2. şehitler ölmez vatan bölünmez

şehitler ölmez vatan bölünmez

ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ Onlar, delikanlı çağında, millet ve vatan aşkıyla ellerine silah aldılar. Hepsi birer ana kuzusuydu ama tüfek kuşanıp da, bölücü kurşunlarına karşı göğüslerini siper ederken arslan kesildiler. Damarlarındaki kan deli gibi akarken tek düşünceleri vardı: Bin yıllık Türk yurdunu bölmek isteyen gafillere karşı durmak!...
  3. Ben bu vatan için şehit oldum ana

Ben bu vatan için şehit oldum ana

Ben bu vatan için şehit oldum ana Basma ne olur yüreğine mezar taşlarını Ağlayıp ta güldürme düşmanlarımı Yolma sakın o ak düşmüş saçlarını Ben bu vatan için şehit oldum ana Yurdumda gezdirmesinler diye kirli ellerini Kirletmesinler benim vatanımı Gerçekleştirmesinler düşmanlarım emellerini...
  4. şehitlerimiz için her gün bu bölüme uğrayalım!

şehitlerimiz için her gün bu bölüme uğrayalım!

asker resimli sözler Arkadaşlar her gün bu bölüme şehitlerimiz için gül,bayrak ve onlar için sözler bırakalım ne yaparsak yapalım yinede onların hakkını ödeyemeyiz onlar bu vatanı ve bu vatanın üstünde yaşayan bizleri korumak uğruna şehit düşüp canlarını vermişlerdir.bizlerde en azından tüm şehitlerin anısına nacizane olaraktan gülllerle ve bayraklarla donatalım bu köşeyi....tüm arkadaşları...
  5. Bu vatan uğruna şehit olmuş askerlerimiz için sözler ....

Bu vatan uğruna şehit olmuş askerlerimiz için sözler ....

​ ‎9Ay doğacak diye bekle, doğsun, aç kalmasın, üşümesin diye gece20 kez kalk, hasta olmasın diye üstüne titre, Giymegiydir, gözlerine bakmaya kıyama... Birkahpe kurşuna yavrunu toprağa ver. ZANNETMEYİNKİ SİZ ÖLDÜNÜZ.... SİZVATAN TOPRAĞINDA AÇAN GÜL'DÜNÜZ.. RUHUNUZŞAD OLSUN MEHMETÇİKLER .... SİZTORAĞA DEĞİL KALPLERE GÖMÜLDÜNÜZZZZ... Gül koklayıp Vatanı gül yerine koymuşuz, Gül...

Sayfayı Paylaş