gebe
  1. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163

Bu vatan uğruna şehit olmuş askerlerimiz için sözler ....

Konu, 'Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez' kısmında Asena_Sule tarafından paylaşıldı.

9Ay doğacak diye bekle, doğsun, aç kalmasın, üşümesin diye gece20 kez kalk, hasta olmasın diye üstüne titre,
    Giymegiydir, gözlerine bakmaya kıyama...
    Birkahpe kurşuna yavrunu toprağa ver.

ZANNETMEYİNKİ SİZ ÖLDÜNÜZ....
    SİZVATAN TOPRAĞINDA AÇAN GÜL'DÜNÜZ..
    RUHUNUZŞAD OLSUN MEHMETÇİKLER ....
    SİZTORAĞA DEĞİL KALPLERE GÖMÜLDÜNÜZZZZ...

• Gül koklayıp Vatanı gül yerine koymuşuz,
    • Gül renginde Bayrak ile kendimizi bulmuşuz,
    • Vatana şehit olup, toprağına güller gibi düşmüşüz,
    • Kanımızı mühür edip toprağına vurmuşuz,
    • Bitmeyen sevdadır vatan,devam eder bilmişiz
    • Analar,babalarsakın ha göz yaşı dökmeyiniz,
    • Vatana verdik canımızı,düşmana belli etmeyiniz
    • Şehitlik şerbeti bu,içmekmiş kader ve kısmetimiz,
    • Potin,parka, beremiz,olmuştur kefenimiz
    • Bitmeyen sevdadır VatanBunu böyle bilmişiz

biz uyur ken siz ayaktaydınız biz eylenirken siz nöbetteydiniz siz ateş altında biz güneş altında ısınıyorduk. elnizde silah nöbetteydiniz biz ise dondurma yiyorduk. siz daglarda bizyollarda. siz sitres biz fitnes çekiyoduk ama anladım şehitimiz olunca boyun eyiyodduk.
    BİLİNKİ UYUSAKTA' EYLENSEKTE' GÜNEŞ ALTINDA ISINSAKTA' DONDURMADAYESEK' YOLDADA OLSAK' FİTNESTE ÇEKSEK' BİZ VATANA BAGLIYIZ SİZİN GİBİ ASKER OLMAYA ŞEHİT OLUP TOPRAKTA YATMAYA RAZIYIZ.

Ard arda dizili ay yıldızlı bayraklara bürünmüş, hayatının baharında soldurulmuş, kefenlerine kan bulaştırılmış cennet bekçileri, uğurlanıyor analarının feryatlarıyla mekanların en yücesine
    Hain pusularla söndürülen yaşamlara her geçen gün yenileri ekleniyor.Acımadan namertçe arkadan uzanıyor katillerin eli gencecik bedenlere.Kıydıkları canların hesabı bu dünyada sorulmasa bile, mahşer de yakalarına yapışacak koskoca bir millet var bu topraklar üzerinde.

Bu vatan uğruna şehit olmuş askerlerimiz için sözler .... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nusaybin'de 1 asker şehit oldu..

Nusaybin'de 1 asker şehit oldu..

Nusaybin'de mayına basan asker şehit oldu. Mardin'in Nusaybin ilçesi kırsalında mayın patlaması sonucu yaralanan Jandarma Uzman Çavuş Yücel Koç, şehit oldu. Uzman Çavuş Koç, 7 Mayısta Mardin'in Nusaybin ilçesi kırsalında yapılan operasyonda mayın patlaması sonucu ağır yaralanmıştı. Tedavi için GATA'ya gönderilen Koç, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Evli ve 3 çocuk...
  2. Ben bu vatan için şehit oldum ana

Ben bu vatan için şehit oldum ana

Ben bu vatan için şehit oldum ana Basma ne olur yüreğine mezar taşlarını Ağlayıp ta güldürme düşmanlarımı Yolma sakın o ak düşmüş saçlarını Ben bu vatan için şehit oldum ana Yurdumda gezdirmesinler diye kirli ellerini Kirletmesinler benim vatanımı Gerçekleştirmesinler düşmanlarım emellerini...
  3. Hakkari'de 1 Askerimiz Şehit Oldu

Hakkari'de 1 Askerimiz Şehit Oldu

Hakkâri'nin Yüksekova ilçesinde iftara dakikalar kala, uzaktan kumandalı patlayıcı düzeneğinin patlatılması sonucu, 1 uzman çavuş şehit oldu, biri uzman çavuş 2 kişi de yaralandı. Patlama, dün saat 18.05 sıralarında Şemdinli yolu üzerindeki Kaniheyder mahallesi girişinde meydana geldi. Bir apartmanın bahçe duvarına yerleştirilmiş uzaktan kumandalı bomba düzeneği iki askerin geçişi sırasında...
  4. Şehitlerimiz ve Askerlerimiz için Söylenmiş Güzel Sözler

Şehitlerimiz ve Askerlerimiz için Söylenmiş Güzel Sözler

şehitlere sözler şehitlerimize sözler şehitlerimiz için şehitlere güzel şehitlerimize güzel Şehitlerimiz ve askerlerimiz için söylenmiş en güzel sözler ve mesajları sizler için paylaşıyorum. Nasıl öldü dedim nasıl ben ona, Mehmetler ölmez, Şehitler ölmez. Öldü denilmezmiş şehit olana Mehmetler ölmez, Şehitler ölmez. Yetmiş milyon gül dalıBu yurt Türkün öz malı, Yine Türkün kalmalı,Diyen...

Sayfayı Paylaş