gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

bu vatanın 70 milyon bekçisi var

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: bu vatanın 70 milyon bekçisi var
    çok şükür var Allah vatan bekçilerimize daha çok güç kuvvet versin
    emeğine sağlık canım

3. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: bu vatanın 70 milyon bekçisi var

evet allah mehmetçiklerimizi korusun ve başımızdan eksik
    etmesin

bu vatanın 70 milyon bekçisi var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu otelde 1 hafta tatil 1 milyon $

Bu otelde 1 hafta tatil 1 milyon $

Dünyanın en pahalı tatil paketini Abu Dabi'deki Emirates Palace hazırladı. Bu 'mütevazı' otelde bir haftalık tatil 1 milyon dolar. Peki bu tatil paketinde neler var? Tatilde dünyanın en pahalı seçeneği Abu Dabi’deki 7 yıldızlı Emirates Palace tarafından hazırlandı. Otelde süper lüks tatil yapmak için tatilcinin ödemesi gereken fatura haftalık 1 milyon doları buluyor DÜNYANIN en lüks...
  2. Yarım Milyonunuz Var mı?

Yarım Milyonunuz Var mı?

Birgün Müslüman memleketlerinden birinde (Mısır'da) bağımsızlık davası için çalışan liderlerden biri, Mustafa Kemal'i görmeye gelmişti. Kendisine: -"Bizim hareketin de başına geçmek istemez misiniz?" diye sordu. Olabilecek şey değildi ama insan yoklamalarını pek seven Mustafa Kemal: -"Yarım milyonunuz bu uğurda ölür mü?" diye sordu. Adamcağız yüzüne bakakaldı....
  3. Murat Edin'e 70 milyon dolar borç kaldı

Murat Edin'e 70 milyon dolar borç kaldı

7 ay önce annesi Mehpare Edin’i, bayramda da babası Esat Edin ve üç kardeşini kaybeden Kemer Country’nin várisi Murat Edin, "70 milyon dolar borçla evde tek başına" noktasına geldi. Baba Esat Edin’den kalan varlıklar, 70 milyon dolar borcu karşılamaya yetmezse, "mirasın hükmen reddi" gündeme gelecek. KEMER Country’nin kurucusu Esat Edin’in bayram tatilinde Edremit’te...
  4. Türkiye'de 54.9 Milyon Adet Visa Kartı Var!

Türkiye'de 54.9 Milyon Adet Visa Kartı Var!

VISA, ödeme teknolojilerindeki son yeniliklerini, Fransa’nın başkenti Paris’te düzenlenen Cartes 2008 Fuarı’nda tanıtırken, Visa Europe Türkiye Ülke Direktörü Nur Öztin Kurak, Türkiye’de 23.4 milyonu kredi kartı, 31.5 milyonu banka kartı olmak üzere toplam 54.9 milyon adet Visa kartı bulunduğunu belirtti. Temassız kartlar konusunda da bilgi veren Kurak, bugün 5 bini aşkın yerde "Visa...
  5. Salim Işıklı Bu Vatanın Oğluyum 2009

Salim Işıklı Bu Vatanın Oğluyum 2009

salim ışıklı bu vatanın oğluyum SANATÇI ADI : Salim Işıklı Ismi ALBÜM ADI : Bu Vatanın Oğluyum YIL : 2007 ALBÜMDEKİ PARÇALAR: 1. Bu Vatanın Oğluyum 2. Samsun Kızları 3. Yeşil Karadeniz 4. Bindim Sarı Kayığa 5. Ne Mutlu Türküm Diyene 6. Ne Öptüm Ne Dişledim 7. Mavimsin Karadeniz 8. Sana Gönlümü Vermiştim 9. Neden Birtanem 10. Yavru Kuşum 11. Yandırdın Beni 12. O Gönlümün Yıldızı 13....

Sayfayı Paylaş