gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Bu Wallpaperlar aklınızı başınızdan alacak...

Konu, 'Çöplük' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Ce: Bu Wallpaperlar aklınızı başınızdan alacak...

hepsi harika sağol canım:)

3. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

cok guzeller hepsi tskler canim,

4. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

paylasım için saol...

5. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

çok hoşlar canım emeğine sağlık:)

Bu Wallpaperlar aklınızı başınızdan alacak... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferdi Tayfur -  benim aklımı alacaksın

Ferdi Tayfur - benim aklımı alacaksın

benim aklimi alacaksin bana cefa yapacaksin sevdalara salacaksin bilemedim bilemedim gormeyeli cananimi gonlum eder isyanini bu derdimin dermanini bulamadim bulamadim
  2. Ferdi Tayfur- Aklımı başımdan aldın

Ferdi Tayfur- Aklımı başımdan aldın

Aklımı başımdan aldın Bırakmadın düşünce Esir ettin her arzuna Gözlerime gülünce Sevgi dolu bakışınla Bende bir dünya yarattım Neden bir anlık hevesten Benim dünyamı kararttın Ölmekten ötesi var mı Aşka boyun eğince Günah sayılır mı bilmem Ölesiye sevince BEKLEDIM DURDUM
  3. Bu Akşam Yine Aklımdasın

Bu Akşam Yine Aklımdasın

Zaten hiç çıkmadın ki``Her işimde her düşümde sen varsın.`` Ağlayan bir çocukta seni gördüm bazen, Köşedeki sokak lambasının altında bekledim seni. Karanlıktan gelen ayak seslerinde duydum... Heyecanlandım. Senin gibi konuşan her seste, Aslında,aslında senin gibi olamaz hiç kimse..... Gecenin bir yarısı şirin uykuya dalmak ne güzel, Fakir fukara soframda bir bardak su içmek daha da güzel....
  4. Aklını Başına Topla İlahisi

Aklını Başına Topla İlahisi

Gel ey gurbet diyarında Esir olup kalan insan Gel ey dünya harabında Yatıp gafil olan insan Şöyle bir bak sağa sola Gelip geçti çok evliya Deli değil mi dünyaya Gönül verip duran insan Bülbüle verilse şeker Kafeste duramaz gider Acep niçin karar eder Bu zindana giren insan Biraz daha eyle gayret Elinde varken fırsat Sonsuz azap çeker elbet Adam sende diyen insan
  5. Bu Gece Aklıma Gelmeyecektin

Bu Gece Aklıma Gelmeyecektin

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş