gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Bu Yaratığın Adı Yok

Konu, 'Evcil Hayvanlar ve Hayvanlar Alemi' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Adı henüz konulamayan bu yaratık bilimadamlarını şoke etti. Galler'de çiftçinin başına bela olan yaratığın gözleri yok. Bir balığı andıran bu canlının derisi de bulunmuyor.

Dişleri ise bir ustura keskinliğinde ve bahçelerde yaşayan ancak doğadaki dengeyi sağlayan küçük kurtçukları spagetti yutar gibi içine çekerek doğanın dengesini tehdit ediyor.
    Galler'in Cardiff Üniversitesi'nden Bill Symondson bu tuhaf yaratığın Türkiye ve Gürcistan gibi ülkelerde mağaralarda yaşadığını ve Büyük Britanya Adası'na nasıl geldiğinin sırrını koruduğunu söyledi. Symondson, "Gözlerinin bulunmaması ve gövdesinin rengi onun mağaralarda yaşayan bir sümüklü böcek olduğunu gösteriyor" dedi.

Kontrol haline alınmaması halinde ülkedeki yararlı kurtçukları yiyerek doğal dengeye önemli zararlar vereceğini dile getiren Symondson yapılan araştırmalarda hayalet sümüklü böceğin tamamen yeni bir canlı türü olduğu sonucuna vardıklarını ve başka bir ülkeden Ada'ya gelmediğini belirtti.

alıntı

2. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bu Yaratığın Adı Yok
    ben buldum ..beyaz solucan...paylaşım için teşekkurler canımmm

3. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Bu Yaratığın Adı Yok

ilginç ve çirkin bir yaratıkmış

Bu Yaratığın Adı Yok konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yaratıklar

yaratıklar

]http://oyun.hepnet.net/flash/Yaratiklar.swf
  2. Adı yOk Bu HayaLLerimin

Adı yOk Bu HayaLLerimin

Geçmişi Özlemek.. Bazen, Çılgınlığını.. Bazen,Masumluğunu.. Bazen,Dostlarını.. Şimdilerde ki Hayat Yorgunluğunu Bilmeden.. Güne Başlayışımızı.. En güzel Sıcaklıkla... Ama..Geçmiştir Artık..Bitmiştir.. Hayat, sevdiklerimizden bile ayrılmayı seçmiştir.. Nereye Gideceğini Bilmeden.. Neler Yaşayabileceğini Tahmin edemeden.. Belki,Yeni bir Mutluluğa...
  3. Esra Kahraman_ Adı Yok

Esra Kahraman_ Adı Yok

Bir parça sen aldım yanıma Yola çıkarken Bırakmadım evimizde kokumu bile Bir parça sen aldım yanıma Yola çıkarken Hatırlatsın bana kıydığın geceyi diye... Nasıl dokuna bildin Nasıl sevişebildin Nasıl herşeyi böyle görmezden gelebildin Nasıl dokunabildin Nasıl sevişebildin Nasıl herşeyi görmezden gelebildin Bana seni anlatma bende varsın Dönüşü hiç olmayan yollardasın Boşuna bu yalvarış...
  4. Buda Türkiye'nin Garip Yaratığı

Buda Türkiye'nin Garip Yaratığı

Dünya haberlerinden alışkın oldugumuz garip yaratık haberlerine bir yenisi eklendi ama bu sefer Haber kaynağı Türkiye'den... Batman'da köylüler, kaplumbağaya benzeyen ancak derisi yumuşak, kafası domuz kafasını andıran, parlak sarıgözleri ve pençeleri olan yaratığın araştırılmasını istedi. Çocuklar ise ağaçları parçalayacak kadar saldırgan olan yaratığa Ninja kaplumbağa adını taktı....
  5. Adım, Feraşe Soyadım Yok

Adım, Feraşe Soyadım Yok

Ne zaman yüreğimi açsam dudaklarından düşenleri toplamak için, içim korlar içinde kaldı , yandı. Susardın , dünyanın en büyük yangını çıkardı. Konuşurdun yine aynı. Bir bahar sabahı kulağına 3 kez fısıldadım ismimi , ardından bir şarkı uydurdum. Adı feraşe’nin gazabı. Denizleri yaktım , yangınlara üfledim. Mayıştım durdum dindim , üzerinde felfecir bir kindim. Kimse bilmedi , bilemezler. Benim...

Sayfayı Paylaş