gebe
  1. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63

Bu yaşlar günahlarımın diyetini ödermi???

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında suCre tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Ne çok şey anlatır gözyaşları...Bazen söylenemeyen sözlerin sesi,bazen bir pişmanlığın diyeti,bazen de bir sevda nefesi...Sessizliğin çığlıklarıdır aslında gözyaşları...Anlatılamayanı anlatmak ister karşısındakine...Eğer anlayabilirse...
    İnsanoğlu bi garip...Sevinir ağlar,üzülür ağlar,hasret çeker ağlar,kavuşur yine ağlar.Kelimeler kifayetsiz kaldığında,gözyaşları görev başındadır.Aslında ağlayabilmek büyük bir nimet...Ve ağlamak taş kalpli olmadığımızı gösteriyor.Hala insan olduğumuzu,hissettiğimizi,DUYGUSUZ olmadığımızı...

Ama bazen gözpınarlarından aşağı süzülemez gözyaşları...Onlar dışa akıp ziyan etmezler kendilerini...Çünkü çok daha önemli bir görevleri vardır.İçteki bir yangını söndürmek isterler.Göz kapaklarınızın alev alev yandığı,boğazınıza bir şeylerin düğümlendiği,burnunuzun direğinini sızladığı oldu mu hiç?Dikkat ettiniz mi o anlarda gözyaşlarınızın istikameti neresi?En zor olanı bu belki de...

Ağlamak zayıflık mı?Neden ağlamamız gereken anlarda;yumruklarımızı,tırnaklarımız avuçlarımızı kanatıncaya kadar sıkar,boğazımızdaki düğümleri yutkunarak gidermeye çalışırız?Neden kaçırırız buğulanan gözlerimizi başkalarından?

Bakın ağlıyorum işte!Utanmıyorum kimseden...O kadar içime akıttım ki gözyaşlarımı!...Artık zapdedemiyorum içimdeki çağlayanı....

Ağlıyorum dostlarımın vefasızlığı için
    Ağlıyorum Yaradana vefasızlığım için
    Ağlıyorum özlediklerim için
    Ağlıyorum özleyip de kavuşamadıklarım için
    Ağlıyorum içimi acıtan kalp kırıklıklarım için
    Ağlıyorum istemeden de olsa kalbini kırdıklarım için
    Ağlıyorum unutulmaması gerekenleri unuttuğum için
    Ağlıyorum .........unutamadığım için
    Ağlıyorum yaklaştıkça uzaklaştıklarıma
    Ağlıyorum tanıdıkça çirkinleşenlere
    Ağlıyorum kıymetini bilemediklerime
    Ağlıyorum sevsem de yüz bulamadıklarıma
    Ağlıyorum ziyan olan yıllarıma
    Ağlıyorum bir ömür ağlayamadıklarıma

GÖZYAŞLARIM BU GECE BİTER Mİ?
    RUHUMDAKİ KİRLERİ YIKAMAYA YETER Mİ?
    KALBİME GÜN DOĞAR MI BU SABAH ACEP?
    YOKSA,BÖYLE GELMİŞ YİNE BÖYLE GİDER Mİ?
    DUYAR MISIN GÖZYAŞLARIMIN SESİNİ YA RAB?
    BU YAŞLAR GÜNAHLARIMIN DİYETİNİ ÖDER Mİ?

2. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    cnm yüreğne sağlık

3. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    saol cnm okuyan gözlerine sağlık beğenmene sevindim

Ağlıyorum özlediklerim için
    :18::18:

4. nagish

nagish Forum Okuru

ağladıkça günahlar affedilir dualar kabul olur mu merak ettim:):d040:ayrıca çok beğendimmm cnm bnmmmmmmmmm:ar4fd:

5. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    bilmem belkide affedilir inşlh..tşkler cnm okuyan gözlerine sağlık bidenemmmmm

Bu yaşlar günahlarımın diyetini ödermi??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. günah

günah

Günah işlemek borca girmeye, Küçük günah işlemek kötü ve şerli kimselere yaklaşmaya, Günahını itiraf etmek şeref ve yüceliğe, günahtan dönmek kar ve kazanca delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Suç.)Bunların anlamı yoktur.Rüyada günahi ikrar etmek izzet ve sereftir.
  2. Bu Köpek Tam 203 Yaşında

Bu Köpek Tam 203 Yaşında

Adı Bella... O bir Labrador ve dünyanın en yaşlı köpeği... Tam 203 yaşında... İşte Bella; Bir köpek ortalama 15 yıl yaşıyor. Ama Labrador cinsi Bella tam 29 yaşında... Bu da insan yaşına göre tam 203 ediyor... Çünkü köpeklerin 1 yıl yaşayan köpek insan yılına göre 7 yıl yaşamış oluyor... Bella'nın dünya üstünde yaşayan en yaşlı köpek olduğuna inanılıyor. Adı Bella David Richardson ve...
  3. bu bebek 19 yaşında doğdu

bu bebek 19 yaşında doğdu

ilginç bebek 19 yaşında ilginç bebek 19 yaşına geldi 19 yaşında doğdu! 1989'da kansere yakalanan adam doktorın da tavsiyesiyle spermlerini dondurdu... Aradan 19 yıl geçti. Yeni evlendiği karısı bir bebek istedi. 19 yıl eksi 196 derecede dondurulan spermler, 9 ay önce çözüdürüldü. Karısı iki deneme sonrasında hamile kaldı ve bebek geçen ay dünyaya geldi...
  4. Bu Masum Günah İkimizin..

Bu Masum Günah İkimizin..

bu masum günah ikimizin Bu Masum Günah İkimizin.. Aklımda bir siyah sözcük.. Senden bana hatıra.. Karanlık geceler şahidimdir.. Hoşçakal diyemem sana.. Sende ben gibi hissediyorsan hala.. Ben burada yüreğim rehin.. Sen orada yalnızlık zehir.. Bu masum günah ikimizin.. Gitme ne olursun.. aLıntıdır..
  5. Bu Testle Cilt Yaşınızı Öğrenin!

Bu Testle Cilt Yaşınızı Öğrenin!

Bu konu; Bu Testle Cilt Yaşınızı Öğrenin hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, cildimiz yaşımızı ele verir. Eğer temizliğine gereken önemi verirsek, yeterli derecede bakım yaparsak zamanın etkilerini cildimizin daha geç göstermesini sağlayabiliriz. Şimdi size uygulayacağımız bu testle cildinizin yaşını öğrenebilir, hiç olmazsa bundan sonrası için gereken tedbirleri...

Sayfayı Paylaş