gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Bu yastada olmazki canim :))

Konu, 'Bebek Resimleri' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Bu yastada olmazki canim :))
    bencede olmaz..ama çok tatlı maşşallah.

Bu yastada olmazki canim :)) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sibel Can - Padişan (Bu Devirde)

Sibel Can - Padişan (Bu Devirde)

Üstüme gelme inanamam Beni ben gibi sevmedin bilirim Bu sefer de yalancı ben olamam Seni bir kalemde rezil ederim Korkuyorum sana aşktan Söz etmeye ben İnatçıyım derdim çok Dostum var hiç dermanım yok Ah ne zaman bu ayrılık pek yaman Neler çektim bu dünyadan El mi yaman ben mi yaman Bu devirde(zamanda)kimse sultan değil Hükümdar değil bezirgân değil Bu kadar güvenme hiç kendine Kimse şah...
  2. Nazan Öncel - Olmazki

Nazan Öncel - Olmazki

Biraz fikrimi çeldin Biraz kanıma girdin Biraz fikrine kandım Nasıl oldu aldandım Alladın pulladın Sevdalara attın Sonunda böyle Bir garip kaldım Olmaz ki olmaz ki Böyle de olmaz ki Bir üzgün bir süzgün Kalbim dayanmaz ki Vuruldum bir hoş oldum Ben aşkına mecburdum Döne döne yoruldum Pervane oldum Pervane oldum Olmaz ki olmaz ki Böylede olmaz ki Bir üzgün bir süzgün Kalbim dayanmaz ki...
  3. Sibel Can Bu Kez Temkinli!

Sibel Can Bu Kez Temkinli!

sibel can, bu kez temkinli, mayolu görüntülenmedi, tatilde, bodrumda, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili Melekler, Bodrum'da 2 günlük tatile çıkan Sibel Can bu kez temkinli! Bir kaç yıl önce çekilen tangalı pozlarıyla olay olan Can,üstüne giydiği mavi elbisesini çıkarmamış. 5 Oda Otel’e yerleşen Can, önceki gün kızıyla denize açılmış. Bikinili görüntülenmek istemeyen...
  4. Fettah Can Bu Aşkın Katili Sensin sözleri

Fettah Can Bu Aşkın Katili Sensin sözleri

Fettah Can Bu Aşkın Katili Sensin sözleri paylaşın lütfen o şarkıyı çok seviyorum sözlerini her sitede paylaşsınlar istiyorum :)

Sayfayı Paylaş