gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Bu yatak odasında uyanmak rüya gibi

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Şık yatak odası örneği Manzaralı yatak odası örneği
    Bu yatak odasında uyumak uyanmak rüya gibi birşey olsa gerek. Hayal dünyasında bu işler böyle yürüyor tabi ama gerçek hayata dönersek eğer bu camla kaplı yatak odası için ilk sorun bu ev çok cam olduğundan kışın nasıl ısınır ikinci sorunda yazın güneş ışığından nasıl uyunur:)

2. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    ayyy cennet yaa gerçekten uyumaya doyamam ben böle evim olsa :)

3. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0
    ben zaten uyumaya hiç doyamıyorum orası ayrı bir konuda güneş girmez mi sabah sabah ya

Bu yatak odasında uyanmak rüya gibi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rüya Gibi Bir Yatak Odası İçin

Rüya Gibi Bir Yatak Odası İçin

Yatak odası, davetkâr, lüks görünümlü ve gündelik hayattan çok farklı bir konsepte sahip olmalıdır. Odanızı dekore ederken akıllı davranın. Rüya gibi bir yatak odası için tavsiyelerimiz bu yazıda Yatak odası dekore etmenin temel kuralları... Her şeyden önce, satın alabileceğiniz en rahat yatağı alın ve bunun için kesenin ağzını açmaktan çekinmeyin. Yatağın kendisi odanın en önemli...
  2. genç kızlara rüya gibi yatak odaları

genç kızlara rüya gibi yatak odaları

gençlik bir baska hersey toz pembe derler ya gercekten öyle her anlamda :D bir de kız milleti süslü olur odalarını da süslerler ama böylesi güzel yatak odalarını süslemeye bile gerek yok masallardaki gibi rengarenk ve çok güzeller buyrun bakalım...............
  3. Rüya Gibi Yatak Odaları!

Rüya Gibi Yatak Odaları!

ingiliz yatak odası Sizlerin karşısında yeniden yatak odası modelleriyleyim.öyle şık öyle güzel modeller buldum ki.Gerçekten bayıldım ben bunlara.
  4. Bu Yatak odaları çok gösterişli

Bu Yatak odaları çok gösterişli

Yatak odası modelleri Yatak odası dekorasyonu bizim yatak odamız bu modern yatak odası modelleri yanında sönük aldı:) Aslında benim yatak odamda dekoratif yatak odası modelleri kategorisine giriyor ama bunlar kadar gösterişli değil.

Sayfayı Paylaş