gebe
  1. serpil99

serpil99 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bu Yaz Evlenmeyi Planlayan Melekler Yardım!!!

Konu, 'İlk Merhaba' kısmında serpil99 tarafından paylaşıldı.

Öncelikle slm herkese, bu yaz Allah izin verirse evlenmek istiyorum. Herşeyim tammış gibi gelinlik beğenme telaşına düştüm :( İnternetteki bütün moda evlerinin gelinlik modellerini inceledim ama sonuç hüsran. Gerçekten beşyüzbin model falan bakmışımdır. Yurtdışındaki sitelere bile açıldım ama beğenemiyorum işte. Aslında kabarık etekli taşlı bir gelinlik modeli arıyorum fazlasını değil. Ama beğenemiyorum işte :( Yardım lütfen....

2. serpil99

serpil99 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Adsız.jpg Sanırım kimse bana yardımcı olmayacak :(

3. selenga

selenga Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Serpilcim nasıl bir yardım istiyorsun ki acaba sende beğenememe hastalığı var belki de. Şunu düşün ki sen çok önemsesen de hiçbiris senin sağlığındna önemli değil bir gelinliği bu kadar dert etmene gerek yok. Eminim baktıkların içinden çoğu harika tasarımlardır. Zaten internetten gelinliğe bakman da tam bir hata, İstanbulda isen Kadıköye gitmelisin.

Bu Yaz Evlenmeyi Planlayan Melekler Yardım!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu nasıl evlenme teklifidir :D

bu nasıl evlenme teklifidir :D

Erkek: 'Seninle çıkmaktan bıktım.Artık buna bir son verelim.' Kadın: 'Ayrılmak istediğini hiç fark ettirmemiştin, ! ' Erkek: 'Seninle olan herşey çok güzeldi ve hep öyle kalacak.' Kadın: 'Gitmek istiyorsan; elimden hiç bir şey gelmez. Nerede yanlış yaptım acaba, sorun neydi? Erkek: 'Sorun herkesin kendince bir dünyası ve yaşantısının olmasıydı.' Kadın: 'Bu her insanda aynıdır...
  2. bu renge bayıldımm.... melekler yardım lütfen.....

bu renge bayıldımm.... melekler yardım lütfen.....

ruj mu parlatıcı mı anlamadım :S ama bu renge bayıldım:ar4fd: bu rengi arıyorum yardmınıza ihtiyacım var bana bi öneriniz var mı acaba belki aranızda kullananlar vardır bu rengi....
  3. Evlenme şartlarını Biliyor musunuz Melekler ?

Evlenme şartlarını Biliyor musunuz Melekler ?

evlenme şartları evlenmenin şartları Evlilik çok kutsal bir müessese melekler :) Hayat boyu, aynı yolda, elele, saygı ve sevgi çerçevesinde birlikte yürünecek insanı bulmak ve onunla olmak kadar güzel birşey yoktur. Bulduğunuz zaman da zaten kaçırmamalısınız çünkü artık bu zamanda mutlu evlilik görmek hayli zorlaştı. Peki hiç düşündünüz mü herkes evlenebilir mi ? Daha doğrusu evliliğin...
  4. Sağlıklı ve Güzel Yaşlanmanın Sırrı Bu Yazımızda Melekler

Sağlıklı ve Güzel Yaşlanmanın Sırrı Bu Yazımızda Melekler

sağlıklı yaşlanmak için sağlıklı yaşlanma Sevgili melekler, her kadın güzel ve sağlıklı yaşlanmak ister. Gerçekten de bakarsan bağ olur misalı kendine bakan ve biraz da genetik mirası iyi olan kadınlar yaşları geçtiği halde gayet iyi görünebiliyorlar. Biz de bu yazımızda sağlıklı yaşlanmak için ne yapılmalı, hangi yaşta nelere dikkat edilmeli sizlerle paylaşıyoruz... Zaman bazı...
  5. evlenme teklifi yardım

evlenme teklifi yardım

melekler hepinize şimdiden teşekkür ediyorum.ben şuanda askerdeyim ve terhis oldugum gün kız arkadaşıma evlenme teklifi ederek hem gelişimin şaşkınlığını ve teklifimin şaşkınlığını yaşatmak istiyorum.hepinizden fikir ve öneri bekliyorum örnegin hangi parçayı seçmeliyim

Sayfayı Paylaş