gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bu Yaz Her Telden Takılmak Serbest!

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 22 Temmuz 2008
  2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bu Yaz Her Telden Takılmak Serbest!

teşekkürler

Bu Yaz Her Telden Takılmak Serbest! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. her telden nickler

her telden nickler

her telden nickler +°+ DünYaDa Hiç KimSeYe GüVenMe CünKi BeYaZ GüLüN BiLe GöLGeSi SiYahTir °+° (h) BeLaLiYim BeLaLi Bu GöNüL SaNa SeVDaLi EgeR SaNa BirSeY oLuRSa YaKaRim Bu DünYaYi (h) (%) SeNi SeVeRim, SeNi SeVeNide SeVeRim, SeNi BeNiM KaDaR SeVeNiDe KuRsUnA DiZeRim (%) (l) SaNa GüLüM DeSeM SoLaR GiDerSin, SaNa MeLeGim DeSeM UçAr GiDeRsiN, aCaBa SeNi SeViYoRuM DeSeM Ne DerSin? (l) Bir...
  2. her telden bilgiler!

her telden bilgiler!

< Madeni olmayan ilk para kumaştan yapılmıştır. < Yataktan düşerek ölme olasılığı iki milyonda birdir. < Osmanlı sultanlarının ve bazı alimlerin başlarındaki kavukları kefenlerinden oluşurdu. Sık sık ölümü hatırlayıp ona göre karar verirler, ayrıca öldükleri zaman hemen başlarındaki kefenle defnedilirlerdi. < Gelmiş geçmiş en küçük üniversite öğrencisi 6 yaşında. Bu küçük...
  3. her telden değişik nickler

her telden değişik nickler

KaH ÇıkarıM GökyüzüNe SeyrederiM aLeMi, KaH iNeriM YeryüzüNe SeyredeR aLeM ßeNi..! "..ßeN SevmeYi ßeceremediM, ßelKi de SevilmeYi..ßeniM SevmeYe eNgeL eVciL aCılarıM VarDı.." KalaNa GiT, GideNe KaL DemeM..! SeNi SeviyoruM DiyebilmeK, DünyanıN eN GüzeL eSeridiR..! eSkideN PiyaSa NerDe ßiZ oRDa, aRtıK ßiZ NerDe PiyaSa oRDa..! DerDi oLaNı DinleriM, DerdiM VarSa DerDe YoL aÇaNı...
  4. her telden aranılan gifler

her telden aranılan gifler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Dolunay her telden

Dolunay her telden

ünlü tiyatrocularımızdan dolunay Soysert rol gereği kılıktan kılığa giriyor...... KOCAM ÖPÜŞME SAHNESİNİ BANA YAZMADI LATİFE HANIM’I DA OYNADI MARİLYN MONROE’YU DA... ŞİMDİ DE ORTAĞI OLDUĞU TİYATRODA, SENARYOSUNU EŞİ SİNAN TUZCU’NUN YAZDIĞI OYUNDA BİSEKSÜEL BİR FAHİŞEYİ CANLANDIRIYOR. BENİM ANNEM MELEK’TE İSE MÜLAYİM BİR EŞİ... Ekranların sevilen yüzü Dolunay Soysert sezon başladığında...

Sayfayı Paylaş