gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Bu yazın kısa saçları

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Yazın birçok bayan kısa saçı tercih ediyor ve edecek.Bunun için sizlere birkaç model gösteriyorum kızlar beğenirsiniz umarım.

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    bu saç modeli bana çok yakışıyor...

3. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Ben tercih etmem kısa saçı:)

4. NsL90

NsL90 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kısa saç özellikle yazın çok rahat ama kıvırcık saçlarım malesef,kullanamıyorum.:(

Bu yazın kısa saçları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu yazın saç trendleri

Bu yazın saç trendleri

vaklı saç modelleri vaklı saç nasıl yapılır saçlar topuz modelleri Bu yazın saç trendleri Hollywood yıldızlarının saç kesimleri, bu yazın saç trendlerini belirliyor. Jessica Simpson'dan Sienna Miller ve Victoria Beckham'a kadar birçok ünlü, yaz aylarında yeni saç modelleriyle birçok kadının ilham kaynağı olacak. Yeni bir mevsime girerken insan kendini değiştirmek ve o mevsime ayak...
  2. Saçlar Bu Yaz Bukle Bukle Olacak

Saçlar Bu Yaz Bukle Bukle Olacak

Bu sayfa; Saçlar Bu Yaz Bukle Bukle Olacak konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, düz saçlar her zaman beğenilse de dalgalı ve bukleli saçların havası da ayrı bir yerde bunu kabul edelim. Bigudiden yeni çıkmış gibi görünmeyen doğal bukleler bu yaz saçlarınız için vazgeçilmeziniz olacak. İster gün içinde ister gece gezmelerinizde daha doğal ve göz alıcı buklelere sahip olmak...
  3. Ünlülerden Kısa Saçlar 2014 Yaz Modası

Ünlülerden Kısa Saçlar 2014 Yaz Modası

ünlülerin kısa saçları, kısa saç modelleri 2014, ünlülerin kısa saç modelleri 2014 Sevgili melekler, belki boyalardan, belki hava şartlarından saçlarınız çok yıprandı. Belki de gayet sağlıklı saçlara sahip olmanıza rağmen saç modelinizden sıkıldınız. Hemen cesaretinizi toplayın ve doğru kuaförün kapısına dayanın. Köklü bir değişim yapmak, marjinal bir hava yakalamak istemez misiniz? Kısa saç...
  4. Bu Yazın Saç Trendleri 2014

Bu Yazın Saç Trendleri 2014

2014 saç trendleri, 2014 yaz saç modelleri, saç trendleri 2014 Sevgili melekler, bu yaz saçlar uçuş uçuş. Dar ve sıkı topuzlara, gergin at kuyruklarına veda edebilirsiniz. Balık sırtı örülmüş gevşek saçlar, ensede gelişi güzel toplanmış minik topuzlarla daha doğal ve rahat olabileceksiniz. Saçlarınız uzunsa ve açık bırakmakta kararlıysanız, uygulayacağınız maşayla, doğal ve geniş...
  5. En Yeni Kısa Saç Modelleri 2016 Yaz

En Yeni Kısa Saç Modelleri 2016 Yaz

Birçok bayanın severek kullandığı kısa saç modelleri kişiyi olduğundan daha genç ve modern gösterdiği gibi kullanımı açısından oldukça rahat bir olanak sağlıyor. Ben de uzun zamandır kısa saç modeli kullanan bayanlar arasın da biri olarak şunları söyleyebilirim; Mesela acil dışarı çıkacaksınız ve saçlarınıza kısa bir zaman da şekil vermeniz gerekiyor işte kısa saçın böyle bir avantajı var;)...

Sayfayı Paylaş