gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bu Yazın şarkısı Zeki Mürenin şarkısı

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Zeki müren, yaralı gönül, şarkısı, şarkıları, 2011 şarkısı, haberleri burada arkadaşlar.

Rahmetli Zeki Müren'in "Yaralı Gönül" adlı şarkısı bu yazın şarkısı olacak Melek'ler.

Zeki Müren’in 50’li yıllarda okuduğu, orijinali Mısır ezgisi olan ve Güney Amerika’da yapılan düzenlemesi “Pulp Fiction” filminde kullanılan “Yaralı Gönül” şarkısı, bu yaz kulüplerde bir numara olmaya aday.

Taş plak kaydın remiks yapıldığı single, piyasaya sürüldü.

Bu Yazın şarkısı Zeki Mürenin şarkısı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangi Mevsimin Şarkısı Bu Çalan ?

Hangi Mevsimin Şarkısı Bu Çalan ?

Şehrin kalabalık caddelerinde yürüyor yalnızlığım Merhameti namerd kelimeleri, eze eze... Gölgesine dudaklarından düşen geceler tutunmuş, Ayakları çıplak... Çıkmaz sokaklarda sek sek oynuyor umutlarım Taş, sabrımın çizgilerini zorluyor.. Tek ayağım havada, seni fısıldıyorum bu şehre.... Biliyorum, Derin bir nefes almak cesaret istiyor... Alıp kendimi içime saklanasım var......
  2. Bu Şarkıcının En Sevdiğiniz Şarkısı ?..

Bu Şarkıcının En Sevdiğiniz Şarkısı ?..

Üstteki üyenin söylediği şarkıcının en sevdiğiniz şarkısı hangisi? ben başlıyayım (= emre aydın..??
  3. zeki müren

zeki müren

zeki müren
  4. zeki mürenin cevabı :))

zeki mürenin cevabı :))

Zeki Müren birgün televizyonda yemek programının davetlisidir. Orada bir yemeğin tadına bakar ve aşçıya şöyle der. 'Siz bu yemeğin içine ne koydunuz ? Çok güzel olmuş gerçekden'. Aşçı cevap verir, 'Sana' koydum der. ( Sana bildiğimiz gibi margarin ) Zeki Müren bu cevap üzerine bozulur ama belli etmeden o mükemmel cevabı verir. Ya demek öyle, öyleyse bende Türkiye'deki bütün diğer aşçılara...
  5. Bu yazın şarkısı Seda Sayan'ın "İftira"sı

Bu yazın şarkısı Seda Sayan'ın "İftira"sı

seda sayan iftira şarkısı, yeni şarkısı iftira ile bu yaz bomba gibi patlayacak arkadaşlar. Seda Sayan bu yaza damgasını vuracak oaln şarkısı "İftira" ile hayranlarından ve müziksevenlerden tam not aldı Melek'lerim. İşte size yılın şarkısı olmaya aday şarkı İftira... Ünlü şarkıcı Seda Sayan’ın geçtiğimiz günlerde çıkardığı ‘İftira’ adlı single’ı müzikseverlerden tam not aldı....

Sayfayı Paylaş