gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

bu yazıyı okumak kesinlikle yasaktır

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Bu yazıyı okumak kesinlikle yasaktır!!! Aslında sana bunu okumaman gerektiğini taa başlığı yazarken söyledim ama beni dinlemiyorsun bak... hala devam ediyorsun okumaya, galiba birşeyler öğrenebileceğini sanıyorsun fakat havanı alırsın. Çünkü bu yazıda işine yarar bir şey yok.Tekrar tekrar etmeme rağmen hala okuyorsun!
    Büyük ihtimalle sorunlu bir insan olmalısın sen, insanların okumaması için bir yazı var burada ve sen buna aldırmadan okuyorsun. Bu işten ne zevk aldığını sorabilir miyim sana? Çok Merak ediyorum,
    başka işin yok mu senin?
    Okuma bu yazıyı . Bak hala okuyor, Allah'ım ya. Vakit varken şunu okumayı bırak işine gücüne bak. Burada hayatını değiştirecek bişey mi arıyorsun? Okumaya devam ederek beni sinirlendirdiğinin farkında mısın? Okumasana ya.

Yok yok sen adam olmazsın. İnsana bi kere laf söylenir ...Okuma dediysek okuma işte Tabi sallayan kim? Bu yazıda hiçbi şey yok vakit kaybı valla benden söylemesi . Yeter ya okuma işte. İşine gücüne git. Başka bloglara, sitelere git gez dolaş . Üff sıkıldım . Ne bekliyorsun hala bu anlamsız yazıdan? Mesaj vermemi mi bekliyorsun?

İyi hadi kazandın... Artık sıkıldım çünkü.... İşte mesajın:
    Sigara sağlığa zararlıdır
    Umarım başın göğe ermiştir:puhas:

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    :seker: böööö katılıyorum ama mesaja :)

3. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    Bende katılıyorum mesaja sadece mesaja deli seni yaw

4. l.a.r.a

l.a.r.a Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    naniknaniknanik okudum iste okudum!!! msj onaylanmistir:laugh:

5. elfce

elfce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    73
    Ödül Puanları:
    48
    :seker: hahaha allahm ya

6. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
bu yazıyı okumak kesinlikle yasaktır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. okumak

okumak

okumak ne güzel yawwwwwwwwwwwwwwww buyrun halil ibrahim sofrasına
  2. Bu balığı kesinlikle yemeğin

Bu balığı kesinlikle yemeğin

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Bu e-maili kesinlikle açmayın

Bu e-maili kesinlikle açmayın

Türkiye Bankalar Birliği, tehlikeli bir e-mail konusunda banka müşterilerini uyardı. Bu postayı açmayın yoksa hesaplarınız boşalır! Türkiye Bankalar Birliği, internet bankacılığı kullanan vatandaşların, e-posta yoluyla gönderilen linkleri kontrol etmeleri ve şüpheli durumlarda açmamaları, talep edilen bilgileri kesinlikle doldurmamaları gerektiğini duyurdu. Basında, son günlerde bazı...
  4. o yasak bu yasak

o yasak bu yasak

Derste konuşmak yasak, Ağzımızımı bantlasak. Yemek yemek yasak, Midemize kilitmi taksak. Sınıfta kalmak yasak, Okuyup inekmi olsak. O yasak bu yasak, Vallahi arkadaşlar, Şu okuldan, BİR MENZUN OLSAK
  5. Bu yazıyı okumak için zaman kaybetmeyin!

Bu yazıyı okumak için zaman kaybetmeyin!

Bu yazıyı okumak için zaman kaybetmeyin, kaybetmek, kazanmak, okumak, zaman, konulari burada melekler Merhaba Melekler, İnsan bir şey yaparak yıl kaybeder mi ya da bir yıl kazanır mı? Bazı gençler, diyelim ki beğenmedikleri bir üniversiteyi bitirmek üzeredir ve bu bölüm için yıllarını kaybettiklerini düşünürler ve bir tür bunalıma girerler. Bazı yetişkinler de beğenmedikleri bir mesleği...

Sayfayı Paylaş