gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Bu yılbaşı trt dansöze izin vermedi

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

TRT, BU YIL DA YILBAŞI PROGRAMINDA İDDİALI İSİMLERE YER VERİYOR.

Geçen yılbaşı geccesi Tarkan'ı ekrana çıkaran, sanatçının aldığı ücretle tartışmalara neden olan TRT, bu yıl da yılbaşı programında iddialı isimlere yer veriyor.

Kadir Çöpdemir'in sunması kararlaştırılan geccede, Muazzez Abacı, Hadise ve Sibel Can'ın mini konserleri olacak. 31 Aralık Çarşamba günü TRT, yeni yıl geccelerinin vazgeçilmezi olan ve seyircilerin merakla ekranda görmeyi beklediği dansöze bu kez yer vermeyecek. TRT yetkilileri, dansöz gösterilerinin geçmiş yıllardaki heyecanını yitirdiği düşüncesiyle düzenlememe kararı aldıklarını belirtti. TRT'nin diğer süprizleri de İbrahim Tatlıses ve Sezen Aksu olacak. Aksu ile de Tatlıses gibi anlaşılmak üzere olunduğunu belirten yetkililer; ancak henüz bir sözleşme imzalanmadığını dile getirdiler. Ayrıca geccede, pop sanatçısı Hadise ise Moskova'da düzenlenecek Eurovision 2009'da Türkiye'yi temsil edecek şarkıyı ilk kez seslendirecek. Şarkının İngilizce olduğu nakaratlarında da Türkçe ve Fransızca'nın kullanıldığı öğrenildi.

gecce.com

Bu yılbaşı trt dansöze izin vermedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dansöz

Dansöz

Rüyada dansöz görmek, hayatinizda büyük de-gisiklikler olacagina, bekar iseniz evleneceginize, evli iseniz bir çocugunuz olacagina veya yeni bir is hayatina atilacaginiza, veya baska bir memlekete giderek yeni bir is tutacaginiza delalet eder.Dansöz
  2. Peygamberimiz kadına şiddete izin vermedi?

Peygamberimiz kadına şiddete izin vermedi?

kadına şiddet sözleri Peygamber Efendimiz (sas) şefkat kahramanıdır. Aile içi anlaşmazlıklarda hiçbir zaman şiddet yolunu öğütlememiştir. Kur’an-ı Kerim’in ilk müfessiri ve yorumcusu Peygamberimiz (sas)’dir. Kur’an’da geçen emirleri O’ndan daha doğru ve net şekilde anlayan birini düşünmek mümkün değildir. Öyle ise kadın dövme konusunda Peygamberimiz (sas)’in aile hayatına bir bakalım....
  3. İzin ver...Bu Gecede...

İzin ver...Bu Gecede...

Bir hayal gördüm , içimde canlanan .. Hissettim seni en yakından , yada rüzgar esmesiyle hissettirdi seni bana .. İnan bilmiyorum .. Belki rüzgar sandığım Fırtınaydın .. Kuvvetliydi esmelerin .. Her çarpışında üşüyen yüreğimden belli değimliydi ki .. Yağmurdun .. İki kuvvetli çarpışan yürek arasında kalan , şimşek gibi gönlüme düşen , ılık bir yağmur .. yüreğimi ıslatan , Durdukça yürekte...
  4. Hülya avşar aldatılmaya izin vermedim dedi

Hülya avşar aldatılmaya izin vermedim dedi

'BEN DE ALDATILMAYA İZİN VERDİM!' SON OLARAK TMSF İLE ANLAŞMASINA ESKİ EŞİ KAYA ÇİLİNGİROĞLU’NUN DA ARACI OLMASIYLA GÜNDEME GELEN HÜLYA AVŞAR, ALDATILMA KONUSUNDA ERKEĞİN TEK BAŞINA SORUMLU TUTULAMAYACAĞINI SÖYLEDİ. Çilingiroğlu ile evliliği boyunca sık sık aldatılma haberleriyle basına konu olan Avşar, bir erkeğin aldatması için kadının da izin vermesi gerektiğini söyledi. Aldatmada...

Sayfayı Paylaş