gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Bu Yılın Modası Saçaklı Yelek Modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Son zamanlar da alışveriş için mağazalara gitmişseniz gözünüzden mutlaka kaçmayan saçaklı yelek modellerini görmüşsünüzdür. Süet tarzı saçaklı yelekler oldukça popüler bir hale gelerek bayanların yeni gözdesi haline gelmiştir. Hatta ben de geçen gün modanın geresin de kalmamak için taba rengi saçaklı bir yelek satın alarak oldukça şık kombinler oluşturmaya başladım bile:D:D Sizler için en yeni saçaklı yelek modellerinin yanısıra saçaklı yelek kombin örneklerinden oluşan görsel örnekleri bu yazım da paylaşıyorum. yelek modelleri (1).jpg yelek modelleri (2).jpg yelek modelleri (3).jpg yelek modelleri (4).jpg yelek modelleri (5).jpg yelek modelleri (6).JPG yelek modelleri (7).jpg yelek modelleri (8).jpg yelek modelleri (9).jpg yelek modelleri (10).jpg yelek modelleri (11).jpg yelek modelleri (12).jpg yelek modelleri (13).jpg yelek modelleri (14).jpg yelek modelleri (15).jpg yelek modelleri (16).jpg yelek modelleri (17).jpg yelek modelleri (18).jpg yelek modelleri (19).jpg

Bu Yılın Modası Saçaklı Yelek Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saçaklı Lif modelleri

Saçaklı Lif modelleri

Yazılı lif modelleri saçaklı lif modelleri saçaklı örnekleri yazılı örnekleri yapımı Saçaklı ve püsküllü lif modelleri Banyoların vazgeçilmezi en güzel lif modelleri örneklerini bu yazımızda sizlere vermeye devam ediyoruz. Sizlere daha önceden de bu konuda bir çok örnek konu açmıştık kızlar. Örneği gelin damatlı lif modelleri konusuna da göz atmak isteyebilirsiniz. Tüm örgüleriniz için...
  2. bu yılın gelinbaşı modası

bu yılın gelinbaşı modası

MALUM YAZ AYI DÜĞÜN AYI BAKLIM GELİN SAÇLARI NASIL OLMALI=) Gelin adaylari için en önemli ayrintilardan bir tanesi de gelin basi yapimidir. Gelin basi için dikkat etmeniz gereken seylerden birisi kuaför seçimidir. Kuaförünüze hayal ettiginiz saç modelini önceden anlatmali hatta prova yapmalisiniz. Çünkü sizin düsündügünüz saç modeli belki de gelinliginiz ile ve yüzünüz ile uyumlu degildir....
  3. bu yılın modası bu atkılar

bu yılın modası bu atkılar

kış aylarında en çok ihtiyacımız olan seylerden biri kesinlikle bakalım bu yıl ki moda nasılmış bayılacaksınızzzz:D:D:D:D nasıl ama...........:haha::haha:
  4. Bu Yılın Modası Kahvaltı Takımı Modelleri 2012 Örnekleri

Bu Yılın Modası Kahvaltı Takımı Modelleri 2012 Örnekleri

kahvaltı takımı modelleri 2012 kahvaltı takımları 2012 Sevgili melekler, ister çeyizlik ister eskiyen takımlarınızın yerine alabileceğiniz bu yılın modası kahvaltı takımı modelleri ile karşınızdayız. Sevdiklerinizle birlikte keyifli ve uzun pazar kahvaltıları yapabileceğiniz, cıvıl cıvıl desenleriyle içinizi açan kahvaltı takımı modelleri 2012 örneklerini sizlerle paylaşıyoruz...:)...

Sayfayı Paylaş