gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

bu yolcular gülmekten öldürür

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

epey yaşlıca bi amca yanına oturan genç kızı esir alıp, gün ışığına ilk çıktığı günden 1 saat önce ne yediğine kadar herşeyi anlatmış, daha sonra kızcağızı muhabbete katmak için sorularına başlamıştır. amca: çalışıyor musun?
    liseli kız: hayır amca okuyorum.
    amca: üniversite mi?
    liseli kız: lise
    amca: hangi lise?
    liseli kız: xx anadolu lisesinde amca.
    amca:ingilizcen nasıl?
    liseli kız:iyi gibi.
    amca:yaaa...bi deneyelim bakalım.
    liseli kız: hhahahaa. ne soracaksın amca adımı falan mı? sor bakalım.
    amca:do you have a boyfriend?
    liseli kız: é!'^+%&%&/()=?_
    ben: ahuhahaha amca var you dalga kalkmak?

sabahın kör vakti, sadece öğrencilere hizmet veren belediye otobüsü durakta durur. bir amca yüklenerek içeri dalar, şoför gayet sakindir.

ş : öğrenci servisi bu beyefendi.
    a (ne yapacağını bilemez, bineceğine o kadar alıştırmıştır ki laf etmeden inmek istemez) : eee?
    ş : yani sadece öğrenciler binebilir.
    a(bir miktar ileri geri arası kalır) : eeerr..ha?..haa! ne...ne diye durakta duruyorsun o zaman?
    ş (aynı sükunetle) : hava alanına mı gideyim?

izmir-kayseri arasında yolculuk esnasında otobüs bozulur. 3 saat kadar salihli civarlarında belenir. en sonunda başka bir otobüse aktarma yapılır ve o esnada otobüs bozulduğundan beri hayıflanan bir kadın şoförle ağız dalaşına girmeye çalışır ancak şoför oralı bile değildir. en sonunda kadın:
    + sizin özür dileme şeklinizi kınıyorum beyefendi!
    şoför ise kayserilidir bellidir:
    - sen gınamıya devam it bacım!

olayın geçtiği mevkii: bursa terminal- heykel hattı.*
    otobüs doluluk miktarı: 72 kişilik otobüste 172 kişi mevcut.
    sıcaklık: 45 ile 50 derece arası.
    klima: yok
    zaman: öğle vakti.

dominant teyze son derece kibirli astığım astık, kestiğim kestik havalarında ve dinazora benzeyen simasıyla, burnundan alevler çıkarma çabası içindeyken yukarıda liste halinde verilen etkenlerin etkisiyle otobüs söförüne bir soru sorarak olaya başlar.

d: bu otobüste klima yok mu yawww!!!!!
    ş: malasef teyze:( ama acs var.
    d: acs neyaaa???!!!
    Ş: acs aç camı serinle hizmetimizdir. arkaya doğru bakın herkes bu hizmetimizden yararlanıyor.
    oa: puhahahahah!!!!
    teyze arkaya dönünce herkes sus puss olur. aradan 5 dk geçer.

d: ya bari kapıyı açsana. 2 dk açık dursun. hava girsin içereee.
    ş: teyze kapının önü insan dolu. görmüyosumusun?
    d: ya böyle gelsinler açsınlar önünü kapının.
    ş: nereye açılcaklar. yer mi var? hem yasak kapıyı açmak yolculuk esnasında.
    d: ya ölcez burdaa. ölsek yine mi yasak kapı açmak yaa.
    oa: sakin ol. sakin ol şöfer bey.

yolculuk biter. dominant teyze iner otobüsten ve söylenir.

d: ayyiyyy!! sucuk bile kuru kalır yanımda. turşu oldum turşuoo.
    oa: sakin olun şöferr bey.
    oa: allah kolaylık versin. kolay gelsin.

yaşlı amcanın biri otobüse biner ve akbili yoktur dolayısıyla şoförden satın alacaktır.

yaşlı amca: ne kadar?
    şoför: 1.5
    yaşlı amca: 1.40 mı?
    şoför: 1.40 olsa 1.40 derdim.
    yaşlı amca: ama bende 1.40 var.
    şoför: iyi ver allahın cezası

iki öğrenci arkadaş arkada fena şekilde tartışıyolar.
    tartışan öğrencilerden teki 5 lirayı çıkarıp şoföre uzttı ve dediki; bir öğrenci bir hayvan alırmısın.

yolcu adayı: şoför bey biletim yok bi dahaki durak alıp atsam olurmu?
    şoför: önce bi yolculara sor bakalım.
    yolcu adayı: sayın yolcular biletim yok bi dahaki durak alıp atsam olurmu acaba?

eleman cüzdanındaki öğrenci kartının yerini değiştirir ve altındaki ehliyet öne gelir. 525'e biner ve cüzdanında normalde öğrenci kartının olması gereken yerdeki ehliyetini farketmeden şöföre gösterip geçmeye kalkınca:
    şöför: sen mi kullancan otobüsü? öğrenci belgesi göstersene evladım.

iett de bugün tarafımdan yaşanmıştır;

-bi öğrenci(akbilin boş çıkması üzerine kaptana 1 lira uzatılır)
    +aslanım öğrenciyi tanımaz bu, 1.5 lira..
    -öğrenciyi tanımayanı bende tanımam.
    +ne dedin sen(pek bi kalıplı and bıyıklı olur kendisi)
    -yok bişi, buyur 50 kuruşun amca...

bu yolcular gülmekten öldürür konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu spikerler gülmekten öldürür

bu spikerler gülmekten öldürür

sag ayagina alirmisin balic alirsin.vurumusun vurursun.gol olur mu oluurr gooll "ilker yasin" spiker:ercan taner karambol bir pozisyon için; -evet o topa bir ayakkabı lazım, ama maalesef yok.. "dördüncü hakem iki dakika uzatma anı işaret ediyor.." - hasan sas saçini basini yolamiyor çünkü saçi yok sayin seyirciler trt spikeri: gökdenizzzz karadenizzzz dakika...
  2. bu anonslar gülmekten öldürür

bu anonslar gülmekten öldürür

İstanbul kabataş-yalova iskelesi : - Sayın yolcular, lütfen tek sıra halinde ilerleyelim..... - Alooo....kime diyorum!! - ..... İstanbul Eminönü - Beyazıt istikametindeki tramvay : - Sayın yolcular lütfen kapılara yaslanmayınız!!! bir kaç dakika sonra: - Arkadaşım yaslanmayın diyoruz kapılara, ne var o kapılarda anlamadım ki? -?? İstanbul Eminönü-Zeytinburnu arası tramwayda;...
  3. Bu Haberler Gülmekten Öldürür

Bu Haberler Gülmekten Öldürür

EVet melekler şimdi sırada melekler mekanı ana haberleri ,bazı komik haberlerle karşınızdaaaa 2001 yılında yurtta ve dünyada yaşanan bazı "garip olaylar" ın başlıklarını size sunuyoruz. -------------------------------------------------------------------------------- • Nevşehir'de dövüş horozlarını kaçırıp yediler. (8 Ocak) • Nuriş, Alaattin Çakıcı'ya "Sanal Pokemon"...
  4. Komik Yazılar Gülmekten Öldürür.

Komik Yazılar Gülmekten Öldürür.

gülme yazıları Arkadaşlar yazacak bişi bulamadım acaip komik bunlar okuyun bana hak vericeksiniz.Ben gülmekten yerlere yattım :laugh::laugh::laugh::laugh: Yaramazlığının tavan yaptığı noktada dört yaşındaki azman yeğenim oda cezası alıyor... Büyük bir öfkeyle odasına gidiyor. Uzunca bir zaman sesi çıkmyor, uyuduğunu düşünüp sohbete dalmışken sesleniyor ''Gardiyaaannn, sütümün saati geldi....

Sayfayı Paylaş