gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Bu yollarda yolculuk yapmak isteyeeeeennn...

Konu, 'Doğa Manzara Resimleri' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

[​IMG],

alıntı​

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Bu yollarda yolculuk yapmak isteyeeeeennn...

bunda isterdim

Bu yollarda yolculuk yapmak isteyeeeeennn... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yolculuk

Yolculuk

Yol hazırlığı yapmak hayırlı bir işe, Yola çıkmak zenginliğe yahut insanların ahlak ve tıynetlerini ortaya çıkarmaya, arza ölçmeye, Uzak yola çıkmak bir halden başka bir hale geçmeye, Yolculuktan dönmek işin bitmesine, maksadın hasıl olmasına, Hastanın uuzak yola çıkması yahut tanımadığı bir eve gitmesi ölmesine delalet eder.Yolculuğa çıktığını görmek ve ya da arsa alacağınıza işarettir. Deniz...
  2. 4 haftalık hamileyim ama 2 gün sonra yolculuk yapmak istiyorum

4 haftalık hamileyim ama 2 gün sonra yolculuk yapmak istiyorum

mrb arkadaslar burayı yakından takip ediyorum ve hrkesin yorum yapıp yardımlasmasını cok begeniyorum.o yüzden cevremden cok buran daha bilgili ve daha yardımcı olacak insanları bulacagımı düşündüm umarım yardımcı olursunuz.sorum su 4 haftalık hamileyim ama 2 gün sonra yolculuk yapmak istiyorum yaklasık 4 saat sürecek sizler yapmısmıydınız nelerte dikkat etmeliyim yapmamalı mıyım ?tesekkür edrim
  3. Uzun yolculuk yapmak zorunda kalanlar bunları mutlaka okusun!

Uzun yolculuk yapmak zorunda kalanlar bunları mutlaka okusun!

Yolculuğa çıkmak tatile çıkmak Selam kızlar, Nihayet yaz geldi gibi :) ve tatil yapmalar başlıyıcak ve yolculuk sırasında dikkat edilmesi gerekilen konular var Günde 5-6 saatten fazla yolculuk yapmayınız. Otomobilde mutlaka emniyet kemerini takınız ve koltuğunuzu ön panelden mümkün olduğunca uzaklaştırınız. Hava yastığını devreden çıkarmayınız. Emniyet kemeri rahimin üzerinde...
  4. Cem Yılmaz Bu Yaz Mavi Yolculuğa Çıkıyor

Cem Yılmaz Bu Yaz Mavi Yolculuğa Çıkıyor

cem yılmaz haberleri cem yılmaz Sevgili melekler, şov dünyasının sevilen isimlerinden Cem Yılmaz, bu yazı dinlenerek geçirmeyi planlıyor. Eşi ve oğlu Kemal'le uzun bir mavi yolculuğa çıkacak olan Yılmaz, yorgunluk ve stres atacak. Hayranları, yeni Cem Yılmaz filmi için bir süre daha beklemek zorunda kalacak. Komedyen, bu yaz film çekmek yerine ailesiyle uzun bir mavi yolculuğa çıkmaya...

Sayfayı Paylaş