gebe
  1. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0

Bu yüzden ayrıldık..!

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında ilkimsu tarafından paylaşıldı.

Bu Yüzden Ayrıldık… İnsanın kaç rengi var değil mi? Bir insan aslında ne kadar çok melodidir. O yüzden belki de bu kadar karmaşık, bu kadar derindir.

Bu Yüzden Ayrıldık…
    Biz seninle ayrıldık çünkü birlikteyken de örtmedi sevgimiz yalnızlığımızın üstünü. Kendimizi hep tek hissettik. Yalnızlığın soğuğu yerleşmişti ellerimize, birbirimize dokunurken üşüdük.

Birlikte çok renkliydik. Sen daha gri tonlarını seçmiştin, bildiklerini anlatırken gözünde parlayan mavileri saymazsak. Ben mordan açıyordum çiçeklerimi, eflatunu, kırmızıyı da gösteriyordum. Birbirimizde olmayan renklere sahiptik ama karışınca siyahı bulduk; bu yüzden ayrıldık…

Rüyalarımız aynı değildi. Sen başka masallara inanıyordun. Benim hikayelerim gerçekçiydi. Doğrularımız birbirine benzerdi aslında, tavırlarımız farklıydı. Sen daha çok şaşırırdın dünyaya, ben soğukkanlıydım.

Sen bir düşe inanmıştın, onun peşinde yürüdün. Ben baktım manzaraya güldüm; bu yüzden ayrıldık…İkimiz de geceleri severdik. Kitap okumayı tercih ederdik akşamın karanlık saatlerinde. Sessizliğimizi bozardı benim sorularım. Okuma ışığının soldan gelmesi gerektiğine inanırdın, ben her ışıkta okumaya alışıktım. Yarısında keserdim bir cümleyi, anlattırırdım sana sendeki dünyayı. Nasıl keyifli olurdu sohbetlerimiz. Ben öğrenciydim, sen öğretmen ama öğretmek için daha çok bilmeye ihtiyacın vardı; gittin. Bu yüzden ayrıldık…

Böyle sevilmeye alışık değildin. Bendeki coşku ve heyecan hoşuna gidiyordu elbette ama ruhun yaşlıydı. Pervasızlığıma, dik duruşuma hayrandın ve en çok onarlı kaldıramıyordu yüreğin. Sen daha sakin sevdaların adamıydın, bunca telaşın ortasında yaşayamazdın. Şarkıdaki gibi, beni uzaktan sevmeyi istedin ve seni öyle uzaktan sevmemi! Aşkımızın büyüklüğüne de inandın aslında, gerçekliğine de; sadece taşıyamadın. Bu yüzden ayrıldık…​

2. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    Böyle sevilmeye alışık değildin. Bendeki coşku ve heyecan hoşuna gidiyordu elbette ama ruhun yaşlıydı. Pervasızlığıma, dik duruşuma hayrandın ve en çok onarlı kaldıramıyordu yüreğin. Sen daha sakin sevdaların adamıydın, bunca telaşın ortasında yaşayamazdın. Şarkıdaki gibi, beni uzaktan sevmeyi istedin ve seni öyle uzaktan sevmemi! Aşkımızın büyüklüğüne de inandın aslında, gerçekliğine de; sadece taşıyamadın. Bu yüzden ayrıldık
    canımm ellerine sağlık :18:

3. crayzzz

crayzzz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    paylaşım için sağol canım

4. crayzzz

crayzzz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  5. Çeşm-i Naz

Çeşm-i Naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık.çok güzel

Bu yüzden ayrıldık..! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. buda gök yüzünün nefreti

buda gök yüzünün nefreti

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Hande Yener - Bu Yüzden

Hande Yener - Bu Yüzden

hande yener böylesi sıkar hande yener sevmedim fikrini sevmediğim fikrini aklından çıkar sevmedim aklından çıkar son zamanlarda tarih kendini tekrarlıyor İçindeyken çok acı aşk Dönüp geçmişe bakınca güzel Yani şimdiden ayrılmayı, o yüzden seçtim ben Mükemmel maalesef sıradan Çekilince aşk acısı aradan Yani şimdiden ayrılmayı, o yüzden seçtim ben Sevmedim fikrini aklından çıkar Bil ki...
  3. Kaan yüzünden mi ayrıldılar

Kaan yüzünden mi ayrıldılar

boşanan ünlüler kervanına katılan Zeynep Tokuş ve Alp Nuhoğlu genç oyuncu Kaan Urgancı yüzünden mi ayrıldılar dedikodusu etrafı sardı.... AYRILIK NEDENİ KAAN MI? ZEYNEP TOKUŞ'UN, ALP NUHOĞLU'NDAN BOŞANMASINA AYRILIK DİZİSİNDEKİ ROL ARKADAŞI KAAN URGANCIOĞLU İLE İLİŞKİSİNİN NEDEN OLDUĞU SÖYLENİYOR.
  4. Rafet El Roman Hürrem Yüzünden Sevgilisiyle Ayrıldı!

Rafet El Roman Hürrem Yüzünden Sevgilisiyle Ayrıldı!

rafet el romanın sevgilisi rafet el roman hürrem rafet el roman sevgilisiyle ayrıldı, hürrem ayrılığa sebep oldu, meryem uzerli ve rafet el roman, dedikodular, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl dizisinin Hürrem Sultanı Meryem Uzerli,Rafet El Roman'ın bir süredir aralarının soğuk olduğu sevgilisiyle ayrılmalarına sebep oldu.Haber aynen...
  5. yüzümde bi bu eksikti :(

yüzümde bi bu eksikti :(

merhaba kızlar.Yüzümde önce sivilce sandığım bi şişlik vardı ama maalesef kendiler çıbanmış :( etrafı morardı hiç bişey yapamıyorum korkuyorum izi kalır morarıklığı geçmez diye :( ne iyi gelirki bu çıbana iz bırakmayacak şekilde :( bakalım babaannem 3 gün boyunca bi okuyalım dedi bide zeytinyağı sürdürdüler o kadar zeytinyağı iyi gelir mi bu merete? yardımlarınızı bekliyorum şimdiden...

Sayfayı Paylaş