gebe
  1. Meyragokturk

Meyragokturk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bübchen duş jellerini deneyenler?

Konu, 'Bebeğimiz ve biz' kısmında Meyragokturk tarafından paylaşıldı.

Merhaba kızlar:)Bebeğim için doğal duş jeli acaba ne alsam diye düşünürken 1 hafta önce Gratiste dolaşırken Bübchen'in duş jellerine rastladım...Seyahat boyları da var her yere sığabilecek cinste:)E önümüzde yaz tatil için sığar mı sığdı mı derdide yok ..Kokusu hele beni benden aldı.Yumuşacık bedeni misler gibi oldu Su Nazımın:)Kısa lafın kısası deneyenlerin tavsiyelerini merak ediyorum bayanlar:DSizin kullandığınız duş jellerinin isimleri neler yazın anacım:)

Bübchen duş jellerini deneyenler? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. duş

duş

Temiz ve berrak ise kişinin bütün sıkıntıları gider.
  2. Evde Duş Jeli Yapımı

Evde Duş Jeli Yapımı

Bu konu; Evde Duş Jeli Yapımı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, herşeyin doğalı ve ev yapımı son yıllarda hayli revaçta. İnsanlar elden geldiğince doğal yaşayabilmenin yollarını arıyorlar. Yoğurttan peynire evde yapılmaya çalışılırken cilt bakımı ürünleri ve makyaj malzemelerinin de evde yapılmazı mümkün. Şimdi vereceğimiz tarifle de evde duş jelinizi kendiniz...
  3. evde duş jeli yapabilirmiyim

evde duş jeli yapabilirmiyim

Herşeyin doğalı en güzeli.Evde yoğurt yapıyorsak mesela duş jeli niye yapamıyoruz?Ya da yapabiliyor muyuz ?
  4. böğürtlen siyahı saç rengini deneyenler

böğürtlen siyahı saç rengini deneyenler

selamlar böğürtlen siyahı saç rengini kullanan ve deneyen varsa nasıl memnunmusunuz kullananlar hangi markanın saç boyası ile saçlarınızı boyadınız

Sayfayı Paylaş