gebe
  1. pelinögrencievi

pelinögrencievi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Bucada kız öğrenci yurdu arayanlar

Konu, 'Öğrenci Yurtları' kısmında pelinögrencievi tarafından paylaşıldı.

Üniversite yaşamınızın bu döneminde yanınınzda olmaktan Pelin kız öğrenci yurdu olarak mutluyuz. Evinizin sıcaklığını ve huzurunu sağlamak için yurdumuzun temizliğinden yemeğine kadar herşeyinde titizleniyoruz. Kesinlikle taviz vermediğimiz
    ana unsurların başında gıda ve temizlik gelir. Kansorejen ve gdo lu ürünlerden arınmış sağlıklı ve güvenilir beslenme disiplini yanısıra müşterek kullanım alanlarının hijyeni en çok önemsediğimiz konulardır.

Mutlu ve güvenli bir öğrencilik yaşamı geçirmek için sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

PELİN KIZ ÖĞRENCİ YURDU

8/5 Sokak No:11 BUCA/İZMİR
    232.440 1919
    532.667 7393
    http://www.bucaozelkizyurdu.com

logo.jpg

Son düzenleme: 11 Ağustos 2011
Bucada kız öğrenci yurdu arayanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adalar Kız Öğrenci Yurdu

Adalar Kız Öğrenci Yurdu

İlçe: Merkez Adres: İstiklal Mahallesi Şirin Sokak No:28...
  2. Nazlı Kız Öğrenci Yurdu

Nazlı Kız Öğrenci Yurdu

İlçe: Çankaya Adres: Güvenlik Caddesi Yeşilyurt Sokak No:40 Aşağı...
  3. Bolak Kız Öğrenci Yurdu

Bolak Kız Öğrenci Yurdu

bolak yüksek öğretim kız öğrenci yurdu bolak yüksek öğr kiz öğrenci yurdu öğretim kiz kız İlçe: Bahçelievler Adres:...
  4. Kaleli Kız Öğrenci Yurdu

Kaleli Kız Öğrenci Yurdu

kaleli kız yurdu çorum devlet yurdu Çorum'da otel konforunda yurt Huzurlu güvenli bir yurt ortamı İnönü Cad.Otel Anitta Karşısı No:9 ÇORUM Tel 0364 212 89 89 - 212 89 80
  5. Antalya kız öğrenci yurdu

Antalya kız öğrenci yurdu

Özel Antalya Kız Öğrenci Yurdu Antalya / Konyaaltın'da hizmet veren ilk Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdudur. Yurdumuz faaliyetine ilk kez 2009 – 2010 eğitim döneminde başlamış olup; Siz öğrencilerimizin huzur ve güven içerisinde başarılarla dolu bir eğitim sezonu geçirmeniz öncelikli hedefimizdir. Odalarımız...

Sayfayı Paylaş