Buda benim köşem ama biraz farklı

Cevap: Buda benim köşem ama biraz farklı

kiz olsun lutfen ben hep bir kizim olsun istiyorum kizim olana kadar bende yegenimle ilgilenirim ara sira resimlerinide koyalim burda herkes gorsun onu:hhh: sanalda olsa

kiz olsun lutfen ben hep bir kizim olsun istiyorum kizim olana kadar bende yegenimle ilgilenirim ara sira resimlerinide koyalim burda herkes gorsun onu:hhh: sanalda olsa

alemsin canım ya senimi kırcam yaparız bi değişiklik canım nede olsa sanal :)...yeğenim falan güzelde elin boş gelmiş teyzesi cimri tayzalardan değilsindir umarım...şöle ne bileyim bı adana burma bana artık bebeğede bılmem yani ne takarsın...aaa ben altın yastığı yapmamışım tabi ya ondan altın takan yok:hhh:

tabi ya nasılda düşünemedim gelen altın takamıyo...altın yastığı yapmamışımki...hehe teyzeleri hadi bakalım bahane de kalmadı yastıklar hazır seçin beğenin hangi yastığa takmak isterseniz..çareler tükenmez dimi yaaa :hhh:

zuzubebekaltnyastklarin3.jpg

vijdancım ne ince ne zarif bir bayansın sen arkadaşım sadece bebeği değil annesinide çok sevindirdin..teşekkürler bitanem kolyem süper zaman geldiğinde takıcam söz canım....bebek içinse hediyelerın harika canım dikkatimi çekti mavi mavi herşey içine doğdu sanırım erkek olacağı:hhh:

bebeğimin anılarını yazacağım çok şık bebek anı defterleri süper bunlar yaa

zuzuandefteriax5.jpg

canımsın sen esra ya ben nasıl kıyarmışım şimdi onları kullnmaya hepside birbirinden şık oyy oyyy kıyamammm teyzesıde çok cömert maşallah hele o en baştaki çok cici yaaaa

beğenemne sevindim sultanım...sne kulaln onları bizim şirin bebişe ben yenilerini getiririm yine hatat bak getirim bilemmmm:Laie_23:

01e50a1ay5.jpg

667a1iq6.jpg

img-0011.JPG

gelen misafirlerin getirdikleri altınları buraya taksınlar

şeker sepeti

1163517129.jpg

odasına süslerr

Nine.jpg

chula3up.jpg
yumruk kadar olan kafası üşümesin diee
saman7rx5.jpg
DL2015.jpg