gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Buda bizim Çamurbanyosu ... rezillik ya :)

Konu, 'Komik Resimler' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

İçerde film izliyoduk kardeşimle konu ankaradan açıldı nerden geldiyse aklımıza bastık aynı anda kahkahayı...düşüncemiz bile aynı aynı anda aklımıza bakın ne geldi..
    Kardeşimle Ankaraya gitmeye karar verdik sewgilim askerdi ozaman Ankarada, hava kara kış ve yağmur felaket yağıyor...

Kuzenim kardeşim ve sewgilim etimesguttayız otobüs bekliyoruz durakta melişler, biz dikiliyoruz aa bide ne göreyim bi araba yanımızdan bi geçti benim ve kardeşimin agzı burnu saçı başı komple çamur .. ayy aman allahım dedim noldu bize böyle arkama bi döndüm ohh iki beyfendi kahkaha basıp bizim halimize gülüyo!inanamıyorum yaaaaa...:11: onlar anlamış hemen geri kaçmış eee madem anladın bize neden haber vermiyosun deilmi ama ay rezil olmuştuk ya koca ankarada biz çamurlu çamurlu gezdik o gün ne maceraydı ama ..herşeye ramen çok güzel bir gündü :) gerçi rezillik dizboyuydu ama olsun:)

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    hahaha yazık sana yaa :D

Buda bizim Çamurbanyosu ... rezillik ya :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu vatan bizim...

bu vatan bizim...

Önce Vatan, Millet Sonra ana ve yar Bu yolda savrulan birileri var Ezan dinmez diyen Bayrak inmez diyen Şehit ölmez diyen birileri var Şehitler ölmez, şehitler ölmez Bayrakla dertleşen Toprakla birleşen Can verip devleşen birileri var Mustafa Yıldızdoğan
  2. TÜRK'üz biz doğallıktan yanayız:)

TÜRK'üz biz doğallıktan yanayız:)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. rezillik diye buna denir ya=)

rezillik diye buna denir ya=)

öncelikle şunu söyliyeyim benim 2 siteye daha üyeligim var ve birisinde yöneticiydim bu bölümde paylaşacaklarım daha öncede benim tarafımdan o sitelerde paylaşılmıştır.inanmayanlar yada ben bunu daha önce gördüm diyen varsa özelden yazsın linkleri ve yönetici baglantısını atarım görürler=) daha öncede kendi sitenizde yayınlamıştım=) gene ben ayh yine rezil oldum şimdi gecen yıl abimin nişanı...

Sayfayı Paylaş