gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Buda böyle yarım kalsın

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Seni, sende, sana rağmen yaşıyorum ben... Hep sen, benimle tamamlanmış eksiklerine bakıp daha fazlasını isterken, ben sende yeni boşluklar yaşıyorum... Daha çoğunu isterken sen, bense yarımlarında kayboluyorum...
    Kaç kez vazgeç dedi bu yürek, kaç kez yolun kenarındaki ormana girip yok olmak istedi... Yaşadığım neydi? Senin varlığını bilmek bile yeterken bana, sende kendimi yok hissetmek, "yok" olduğumdan başka ne düşündürebilirdi ki bana?.. Oysa düşünsene, ne coşku doluydu yüreklerimiz başlarken yeni bir hayata...
    Gecelerimizi de, gündüzlerimizi de adamaya hazırdık birbirimizde, koşulsuz, içten ve sımsıcak duygularımızla... Yaşadığımız her an unutulmaz, doyumsuz ve vazgeçilmez olacaktı... Sen bir sonbahar rüzgarında savrulmuş bir gül yaprağı bense taç olacaktım sana... Şimdilerde, kim savruluyor ve kim onu sarmaya çalışıyor karıştırıyorum artık...

Ben bu uykuları, böyle uykuları unutalı çok olmuştu... Acı uykusu, hüzün uykusu, korku uykusu... Bir gece birinin, diğer gece bir başkasının sonsuzluğunda kayboluyorum... Ne garip ki kendimi kuşatma altındaki bir ordunun komutanı gibi görüyorum bu günlerde... Ne çok askerim var bana ihanet eden... Düşmanla savaşmak değil, bu arkadan vuruşlar beni kahreden... Bir beyaz bayrak ve teslimiyet şu anda görünen... Ama çok sürmez esaretim biliyorum, içimdeki bu yenilginin acısı sürse de yıllarca, bir yolunu bulup kavuşurum özgürlüğüme...

Şimdi gitmek zamanı belki, geride yaşanmış yada yarım kalmış anları bırakarak... Sen de tüm ürkekliğinle, tüm hatalarınla, tüm eksiklerinle, tüm haklı gördüğün yanlarınla başbaşasın şimdi...

Hep bir şeyler tamamlanacak değil ya, bu da böyle yarım kalsın.. !!!

Buda böyle yarım kalsın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hep Tamamlanacak Değil Ya Bu Da Yarım Kalsın

Hep Tamamlanacak Değil Ya Bu Da Yarım Kalsın

Hep Tamamlanacak Değil Ya Bu Da Yarım Kalsın Seni sana rağmen yaşadım ben. Hep kaçışlarla dolu, hep eksik... bir yanını tamamlasam, mutlaka başka bir yerden açık veriyordum. Tamamlamaya uğraştıkça senin gizlerinde kaybolup gidiyordum. Bedenine değil, ruhuna taliptim ben. Bu yüzden bu kadar zorlanıyorum. Ben bir adanın değil, bir kıtanın kaşifiydim. Yola çıkmıştım bir kere dönüşüm yoktu;...
  2. Kargo - Yarına Ne Kaldı?

Kargo - Yarına Ne Kaldı?

Her şeyi benden istedin Her şeyi bana yükledin Yarına ne kaldı? Bu kadar mı yakınsın Gündüzler çabuk biter Geceler gelip geçer Yarına ne kaldı? Bu kadar mı uzaksın Her şeyi benden istedin Her şeyi benden bekledin Nerde senin cevabın? Yarına ne kaldı?
  3. ///yarım kalmış sevdalara ///

///yarım kalmış sevdalara ///

///YARIM KALMIŞ SEVDALARA /// Soğuk bir ocak akşamı hüzünle biten bir romanın ardından… Şimdi bu mektubu yazıyorum ya sana ey sevdiğim yaşama dair bütün mutlulukları ve umutları yeniden dolduruyorum sineme bir daha ki ocak akşamı birlikte olabilme dileğiyle.. Kalemi ele alışımla bir titreme sarıyor bedenimi, sonra tatlı bir heyecan sanki uzaktaki sevgiliye, sevgi dolu...
  4. --->: --> bu böyle<--

--->: --> bu böyle<--

Geçti! O zaman aşık olduğum rüzgarlar esti esti Geçti! Geriye sadece yarım yarım sevgiler, Yüzüme inceden uzun uzun çizgiler Öznesi kalan süresi kalan cümleler Yalan dolan cümleler kaldı Resim küçültülmüştür.Resmi büyütmek için buraya tıklayın.Resimin orjinal boyutları 646x568ebatlarında 499KB boyutundadır. Aşk seni bulabilir de, uzakta durabilir de Samimi oluyor derken mesafe koyabilir de...

Sayfayı Paylaş