gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

buda cok basit havlu kenari

Konu, 'Havlu Kenari Örnekleri - Modelleri' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

basit havlu kenarı örnekleri basit havlu kenarları çok kenarları modelleri örnekleri

buda cok basit havlu kenari konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Havlu Kenarlari

Havlu Kenarlari

havlu kenarları
  2. bu havlu kenarları modellerine bayılacaksınız

bu havlu kenarları modellerine bayılacaksınız

kurdela nakışı paftaları nakış paftaları
  3. pullu havlu,havlu kenarları vs..

pullu havlu,havlu kenarları vs..

pullu havlu kenarı pullu havlu kenarları yepyeni kenarları kenarlari düz kenarı örnekleri tüm modeller isteğe bağlı olarak renklerde yapılır isteğe bağlı bohça ve seccadelere uygulanıp nişan seti hazırlanır ulaşım bedeli alıcıya aittir şayet 40 tl ve üzeri alışlarda ben karşılarım ptt ile çok uygundur ulaşım. sepetli havlu 30 tl Bu havlu siparişle istediğiniz renklerde yapılır ama düz...
  4. Birde bu havlu kenarı örneklerine bir bakın

Birde bu havlu kenarı örneklerine bir bakın

Evet hanımlar ister kızınızın çeyizi için istersenizde kendi kullanımınız için hoş havlu kenarı modelleri... Bir bakın bakalım hoşunuza gidecekmi bu örnekler
  5. Bu havlu kenarları çok güzel

Bu havlu kenarları çok güzel

ağır havlu kenarı örnekleri ağır havlu kenarları en kenarları oyaları agır örnekleri İnternette kız kardeşime ve erkek kardeşlerime şimdiden çeyiz hazırlığına başlayan annem için havlu kenarları bakıyorduk.Ben bazılaırnı o kadar çok beğendim ki bilgisayarımda bir dosya açıp içine ekledim:)Örnek çıkarıp yapacağımdan değil çok hoş göründükleri için saklama gereği duydum:Dİlerde kendimi...

Sayfayı Paylaş