gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

buda dönüyor

Konu, 'Zeka Soruları' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

[​IMG] bakın buda dönüyor bilgisayarın ekranına önce uzak durun yavaş yavaş siyah noktaya bakarak yaklaşın.

buda dönüyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dönüyorum...

Dönüyorum...

Dönüyorum... Düşselliğinden gerçekliğime, kendime kendimle olan benliğime yeniden. Yaşıyorum anlamsız bir hayatı, tüm gelgitlerimi geride bırakıyorum. Anlamı yok artık geçmişimin ne geleceğimin, bir yerinde tüketiyor beni katran karası geceleri bu hayatın. Bu sevda yükünü artık taşıyamaz oluyorum, tükeniyorum... Anlıyorum... Sensizlik çaresizlik, çaresizlikte bir o kadar sensizlik aslında....
  2. Sahnelere dönüyor

Sahnelere dönüyor

3.5 aylık hamileyken bebeğini kaybetmenin üzüntüsünü yaşayan ardından da eşi Berna Nuri Süer’le ayrılık kararı alan Nez sahnelere dönüyor. Uzun zamandır ortalıkta görünmeyen Nez, yaşadığı sıkıntılı günleri atlatmaya çalışıyor. Artık sadece işiyle ilgileneceğini söyleyen Nez, 16 Şubat akşamı Studio Live’da sahneye çıkacak. Şovunda İngilizce ve Türkçe parçalar seslendirecek olan Nez, dansıyla...
  3. Başım Dönüyor

Başım Dönüyor

baş dönmesi nedenleri sebepleri hangi hastalık belirtisi olabilir hakkında bilgiler burda melekler melekler bana yardım edin sürekli başım dönüyorr ayağı kalkınca falan dönüyorr az önce namaz kılıyordum her kılışımda ayağı kalkerken dönüyor baş dönmesi neden olur diye araştırdım ama ben birebir bunu yaşayan kişilerden bilgi almak istiyorumm nedenleri ne olabilri acaba bilgisi olan benimle...
  4. Hamileyim Başım çok Dönüyor ve Tansiyonum Yükseliyor Bu Normalmi Diyenler

Hamileyim Başım çok Dönüyor ve Tansiyonum Yükseliyor Bu Normalmi Diyenler

gebelikte tansiyon,gebelikte tansiyon düşüklüğü hamilesiniz ve başınız çok dönüyor ayrıca tansiyonunuzda oynamalar yaşıyorsunuz bu durum sizi tedirgin edebilir.Ve normal mi acaba diyebilirsiniz.Ölese bu konu tam size göre bir göz atalım nelere dikkat etmeliyiz neden kaynaklanıyor öğrenelim. Tansiyon oynamaları ve Baş dönmesi Hamilelik sırasında dokuz ay boyunca farklı zamanlarda farklı...
  5. Halit Ergenç ekranlara dönüyor

Halit Ergenç ekranlara dönüyor

Star TV ekranlarında yayınlanan 4 sezon süren Muhteşem Yüzyıl dizisinin ardından 1 sezon dinlenmeye karar veren Halit Ergenç, film ve reklam projeleri dışında kamera karşısına geçmemişti. Kanal D’nin yeni dizisi için anlaşan Halit Ergenç, Ekim ayında ekranlara geri dönüyor. Ergenç’in Kanal D’den yeni dizi için bölüm başına 120 bin TL alacağı öğrenildi. Bu ücretle en çok kazanan dizi...

Sayfayı Paylaş