gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

buda elbise ise

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

herkes bu elbiseyi konuşuyormuş şaşırdım doğrusu bukadarda olamaz yanii.......

DÜNYA SOSYETESİ BU ELBİSEYE BAYILDI
    ÜNLÜ TÜRK MODACI CENGİZ ABAZOĞLU’NUN, GEÇEN OCAK AYINDA PARİS’TE DÜZENLEDİĞİ DEFİLEDE, RUS MANKEN MARTHA’NIN GİYDİĞİ BİR KIYAFET BÜYÜK İLGİ GÖRMÜŞTÜ..

Derin sırt dekolteli, leylak rengi elbise defileden sonra satış patlaması yaptı... Amerika, Rusya ve İngiltere’den sürekli siparişler aldığını belirten Abazoğlu, fiyatı 5 bin dolar olan elbiseden şu ana kadar 250 adet sattığını söyledi. Abazoğlu, elbisenin Türkiye’de ise yeni sezonda satışa çıkacağını kaydetti.

buda elbise ise konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu İsim Neyiniz Olur?

Bu İsim Neyiniz Olur?

arkadaşlar oyun şu şekilde... ben bir isim yazacağım benden sonraki kişi bu ismin neyi olduğunu veya nerden tanıdığını yazıcak ok :bump2: evet ben başlıorum: ZEYNEP
  2. Rüyalarimi süsleyen araba iste bu

Rüyalarimi süsleyen araba iste bu

Resimi orjinal boyutlarda görüntülemek için buraya tıklayınız.. ( Orjinal Boyut: 693x595 ) alinti
  3. Evlilik iste bu...

Evlilik iste bu...

Önce: Seninle Rüyada gibiyim... Sonra: Bu evlilik tam bir kabus... Önce: Çiskeyk,kapuçino,ekspresso... Sonra: Çay,simit,ayran,soğanla-söğen... Önce: Boğazda balık, Etilerde ıstakoz... Sonra: Evde hamsi buğalama, balkonda köfte mangal... Önce: Para Su gibi akar... Sonra: Damlaya damlaya Göl olur... Önce: Aşkım gözü kördür,kör... Sonra: Kocam bakarkör, karım nankör Önce: Nefis kesicisin...
  4. bu yavruya isim arıyorum....

bu yavruya isim arıyorum....

selam arkadaşlar; eski kuşumu bir çocuğa hediye etmiştim eşimde bana yeni bir kuş aldı ve daha 1 aylık cinsi jumbo olduğu için görünümde normal gözüksede daha ayaklarının üstünde bile zor duruyo uçamıyo. ona bir isim lazım şimdi sizin fikirlerinizi almak istiyorum siz bu yavruya ne isim tavsiye edersiniz?..
  5. Bu elbise askıları çok tatlı

Bu elbise askıları çok tatlı

elbise askısı modelleri Tasarım askı modelleri mimari yapı şeklinde askı modelleride güzel bir tasarımdı ama bu hayvan figürlü elbise askıları çok daha güzel. Özellikle çocuklarınızın kıyafetlerini asmak için ideal askı modelleri. Hem sempatik hem eğlenceli.

Sayfayı Paylaş