gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Buda pembe emocuk

Konu, 'Emo Özel Bölüm' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

emocuk nickler emocuk nickleri sözler nick Bu emo olayını baştan beri anlamadım ama, gençlik takılıyor işte bu emo akımına, bakın aşağıdaki kızımız kendini pespembe yapmış :D
    Yakışmış gibi ne dersiniz ?

İşte Pembe Emo Burada :)

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Buda pembe emocuk
    Pembe gönlüm sendeee :D bağzılarına yakışıyor ama bağzılarıda güzel olalım derken gerçekten çok komik durumlara düşüyorlar. Akım bu işte ne yapalım :D Hadi akın :D

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

Bende begenmem hic emolari :S:S:S yakisani var elbette :)

Bu orta seker olmus :)

Ama oda sadece EN SEVDIGIM RENGI KULLANDIGI ICIN :hıms::hıms::hıms:

4. su.ay

su.ay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

çok komik bence.güzeleşelim derken ne şekillere giriyorlar. neyse buda tercih tabii.zevkler ve renkler tartışılmazmış.

5. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    ayy biran korktum nolmuş öyle yaaa açıkcası hiç yakısmamıs pembe yerine baska bir renk olsaydı daha güzel olabilirdi

Buda pembe emocuk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pembe

Pembe

Rüyada pembe renk görmek, gereksiz bazı hayallerin peşinde olduğunuzu gösterir. Rüyada pembe renk görmek, boş hayallerin peşinde olduğunuzu belirtir Derin duygular, büyük aşk, neşeyi, sevinci, mutluluğu simgeler.Rüyada pembe renkli bir sey görmek, çok iyimser bir kimse oldugunuza her seye olmus bitmis gibi bakarak hayati hiç umursamadiginiza isarettir. Rüyada pembe renkli bir sey görmek, hos...
  2. pembeyi neden bu kadar cok seviyoruz

pembeyi neden bu kadar cok seviyoruz

İngiliz Newcastle Üniversitesi uzmanları kadınların pembe, erkeklerin mavi rengi tercih etmesinin öğrenilen bir davranış mı yoksa genetik mi olduğunu araştırdı. Toplam 200 kadın ve erkeğe mavi-pembe tonlarından oluşan renk şemaları gösterildi. Her biri 250 farklı şemayı değerlendiren deneklerde kadınların daima pembeye yakın renkleri, erkeklerin ise mavi skalasındaki renkleri seçtiği görüldü....
  3. Bu pembe telefonluk çok hoş

Bu pembe telefonluk çok hoş

Telefonluk modeli Aynalı telefon modeli Annem girişime bir telefonluk almış. Üstünede ayna modeli asacaktım ama portamntonun aynası var diye asmadım. Ama bu aynalı telefonluğu görünce çok beğendim. Siizce de çok hoş değil mi?
  4. Bu Pembe mutfak çok şirin

Bu Pembe mutfak çok şirin

Mutfak modelleri Pembe mutfak modeli Daha önce mutfak modellerini çok araştırdım. Kendim mutfak yaptıracaktım o yüzden tabi. Benim renk tercihim bambudan yana oldu. Ama bu pembe mutfağı görünce de çok beğendim. Belki aranızda mutfak yenileyecek ve pembeyi çok seven melekler vardır. Bu pembe mutfak dekorasyonu onlara gelsin.
  5. Bu pembe çocuk odasına hayran kaldım meleklerim

Bu pembe çocuk odasına hayran kaldım meleklerim

Pembe çocuk odası örneği Pembe genç kız odası örneği Gönlümden hep bir kız çocuğu geçiyor. Bu odayı gördüğümde ise daha çok istedim bunu. Zaten cibinlik modelleri hastasıyım, hem cibinlikli hemde bol kırlentli bu yatağı görünce bayıldım gerçekten. Bu fotoyu saklayayım ilerde lazım olabilir:) Sizcede cibinlikli çocuk yatağı çok hoş değil mi meleklerim?

Sayfayı Paylaş