gebe
  1. !!3mO_GirL!!

!!3mO_GirL!! Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

buda phen=))

Konu, 'Çöplük' kısmında !!3mO_GirL!! tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Son düzenleme: 21 Ağustos 2008
    kraliçearı bunu beğendi.
  2. Monera

Monera Forum Okuru

Cevap: buda phen=))

Fake oLmayasın sen!

3. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

.

canım çok güzel bir kızsın maşallah fakat bir anne olarak bir kaç katı kuralım var kızım üzerinde asla çizgisinin dışına çıkamaz istememde fakat baskalarınada saygı duyarım...ben sade ve masumluğu daha çok seviyorum helede sizin yaş guruplarınızda çünki toplumca çok azaldılar...

4. __nazlim__

__nazlim__ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

:slm::slm::slm::slm::slm::slm:

5. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

:slm::slm::slm::slm::slm::slm::slm::slm::slm::slm::slm::slm::slm::slm::slm::kızılötesi:

6. ayşegül_ea

ayşegül_ea Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

çok güzelmişsin cnm

7. !!3mO_GirL!!

!!3mO_GirL!! Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

tŞk ederimm yorumlarınızz içinn ama fake olsaa koymamm zatenn oqee :):)

8. Beyazca

Beyazca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

bende doğallıktan yanayım genede hoş cici bir kızsın eminim sana doğallık daha çok yakışacaktır :))))

9. gökçe

gökçe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Biraz uçuk bir kıza benziyosun. Ama güzelsin. Yaşın daha çok genç. Kendini fazla yıpratmamanı tavsiye ederim....

siyahinci50 bunu beğendi.
  10. siyah_inci

siyah_inci Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

:17: bende bu yoruma katılıyorum.... çok güzel bir kızsın ama fazla abartılı olmamanda yarar var ......yinede tercih meselesi tabi....

11. ~PıRıL~

~PıRıL~ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Tam anlamıyla emo ve biraz uçuğa benziyorsun:)....Sana derimki güzel ve cicisin ama sanırım normal olsan daha yakışacak sana:)...

12. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

sade ve dogallık..herkes hem fıkır..tatlım ımaj degıstırmeye nedersın???dusun derım...genclıgın bıtmeden don bence...

13. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Herkes aynı fikirde:)Arkadaşlar böyleyse değişmezki biz ne desek boş gelir ona..hoş bir kız ama tabi biraz değişim yarıycaktır

14. esmerim

esmerim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

:17: bende bu yoruma katılıyorum.... çok güzel bir kızsın ama fazla abartılı olmamanda yarar var ......yinede tercih meselesi tabi..

15. 0_rh_negative

0_rh_negative Forum Okuru

Bende diyorumki ilk mesajında resim koymak ve yorum pls diyerek duymak istediklerini duymak isteyen bir kız olamaz. Olsada şansı % tek rakamlı haneleri gecmez :)

Bu resimleri koyan kişi de benim gibi bir erkek olsa gerek. Eee biz birbirimizi tanırız neticede. Nereden sayarsanız sayın biz kırk kişiyiz,kırkımızda birbirimizi biliriz..

Sanırım biraz eğlenmek istemiş. Fakat umduğu sonuçla karşılşamayıncada çekip gitmiş. :)

divinity bunu beğendi.
buda phen=)) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Butan

Butan

Butan Coğrafi Verileri Konum: Güney Asya, batısında ve güneyinde Hindistan, kuzeyinde Çin yer almaktadır. Coğrafi konumu: 27 30 Kuzey enlemi, 90 30 Doğu boylamı Harita konumu: Asya Yüzölçümü: toplam: 47,000 km² kara: 47,000 km² su: 0 km² Sınırları: toplam: 1,075 km sınır komşuları: Çin 470 km, Hindistan 605 km Sahil şeridi: 0 km (kara ile çevrili) Denizleri: yok (kara ile çevrili) İklimi:...
  2. Buda Ben..

Buda Ben..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. hayatmı bu*??

hayatmı bu*??

slm arkadaşlar benimde bir derdim var ama nasıl yazacagımı bilmiyorum.4 senelik evliyim ama eşim sürekli beni kandırıyor ama her konuda ve ben her seferinde ona ınanıyorum yine bugünlerde benden gizli ailesine para yardımı yapmış ve bız kırada oturdugumuz halde kirayı bırıktırmış ama butür olaylar her 6 ayda biroluyor ve bana herseferinde artık ailemi düşünecegim yeminler edip beni kandırıyor...
  4. Beatbox Budur !

Beatbox Budur !

komik ilginç video süper beatbox harika beatbox Yetenek sizsiniz programında beatbox yapanlara kapak olsun :D:D http://www.youtube.com/watch?v=x_iXVkC3_Cs
  5. bu nedirr

bu nedirr

merhaba.erkek arkadasmla sürtünme yoluyla bişeyler yaşadık ama kesınlıkle boşalma filan olmadı üstüme veya içime. bir gün sonra adet oldum ve adetim 3 gün sürdü ilk defa böle bişey oluyor sebebi ne bunun hamilelik mi yoksa sevgilimden gelen sudan mı hamile kaldım yoksada adetim kesildi

Sayfayı Paylaş