gebe
  1. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38

Buğday rengi

Konu, 'A-B' kısmında HİDOŞ tarafından paylaşıldı.

Rüyada bugday rengi, neseplerin ihtilaf etmesine isaret eder.

Buğday rengi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Buğday Satıcısı

Buğday Satıcısı

Buğday Satıcısı Adamın biri satmak için pazara buğday götürmüş. Akşam olmuş, pazar toplanmaya başlamış. Herkes malını satıp savmış. Bu adamın malına müşteri çıkmamış. Çıkan da pazarlıkta uyuşmamış. Adam koca çuvalı geri getirmenin sıkıntısıyla düşünürken meşayıhten birinin yolu pazara uğramış: O zat sormuş: "-Ne o evladı' Malını satamadın mı? Bak pazar toplanıyor."...
  2. kalın siyah kaşlar,buğday ten,kahverengi göz sizce hangi saç rengi?

kalın siyah kaşlar,buğday ten,kahverengi göz sizce hangi saç rengi?

buğday ten nasıl olur buğday ten siyah kaşa uygun saç rengi siyah kaşa hangi renk saç kahverengi gözlere rengi merhaba buğday tenlitim kahverengi gözlerim siyah kalın kaşlarım. sizce siyah saç ışında hangi renkler olur bana? bıktım artık kendimi bildim bileli mavi siyah yada siyah saçlarım. doğal rengie kömür siyahıydı.
  3. Buğdayın faydaları

Buğdayın faydaları

buğday tanesi buğday, yağı, faydaları, nedir, nerede yetişir, tanesi, Buğdayın yağı cilde oldukça faydalı Melek'ler. Kesinlikle denemenizi tavsiye ediyor ve buğdayla ilgili bilgilerler sizi başbaşa bırakıyorum:) BUĞDAY: Lifli gıdalar sağlıklı bir beslenmenin temelidir. Buğdayın dış kabuklarından elde edilen kepek de, genellikle mısır gevreği türü yiyeceklerle tüketilir. Kepekli buğday...
  4. Buğday tenliler için saç rengi önerileri

Buğday tenliler için saç rengi önerileri

buğday tenliler için saç renkleri buğday tenlilere hangi saç rengi gider Buğday tenli Melek'lerimize ve buğday tenli olupta saç rengini değiştirmek isteyen tüm hemcinslerimize, bu sayfamızda buğday tenlilere yakışan saç renkleri konusunda önerileri ve fikirler sunuyoruz :) Buğday tenli hanımlara açık sarı, açık kızıl, açık kahve ve tonları oldukca yakışıyor ve rağbet görüyor. Buğday...
  5. Buğday ve Buğday Yağı

Buğday ve Buğday Yağı

Buğday Faydası Buğday Yağının faydaları Buğdayın sağlığa Faydaları Sofralarımızın vageçilmezi ekmeğin ana maddesi buğdayın alternatif tıp tedavilerinde de kullanıldığını biliyor muydunuz melekler ? İşte buğday,buğday yağı ve faydaları.. :tik: Buğday bitkisi; Çok besleyici bir tahıldır. Karbonhidrat ve B vitamini açısından zengin bir besindir. Kalsiyum, demir ve çinko minerallerini de...

Sayfayı Paylaş