gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Buğday tenliler için saç rengi önerileri

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

buğday tenliler için saç renkleri buğday tenlilere hangi saç rengi gider

Buğday tenli Melek'lerimize ve buğday tenli olupta saç rengini değiştirmek isteyen tüm hemcinslerimize, bu sayfamızda buğday tenlilere yakışan saç renkleri konusunda önerileri ve fikirler sunuyoruz :)

Buğday tenli hanımlara açık sarı, açık kızıl, açık kahve ve tonları oldukca yakışıyor ve rağbet görüyor.

Buğday tenli bayanlara fazla açık saç rengi tavsiye edilmemektedir. Aynı şekilde esmer tenliler içinde bu böyledir. Ancak açık renk isterlerse makyaj yapmaları biraz daha sıkıntıya girecektir. Biliyoruz ki kadınlar için makyaj olmazsa olmazdır. Buğday tenli bayanlar da daha çok yumuşak geçişlerin olması gerekmektedir. Buğday tenli bir bayan açık renkte ısrar ediyorsa mutlaka makyaj yapması gerekeceğini de bilmelidir. Elbise, kiyafet, çanta, ayakkabı. her şey çok önem arz etmektedir. Üzerinizdeki her şeyin birbirleriyle uyumlu olması gerekmektedir.

Buğday tenliler için saç rengi önerileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Açık Tenliler İçin Makyaj Önerileri

Açık Tenliler İçin Makyaj Önerileri

Açık tenliler nasıl makyaj yapmalı hangi tonları kullanmalı işte cevabı kızlar :tik: Makyajınızdan saç modelinize kadar, güzelliğinizi etkileyen her şeyin, bir de teknik kısmı var. Siz de işin püf noktalarını bilirseniz, profesyoneller gibi kendinize bakım yapabilirsiniz. Açık Renkli Ciltler: Pastel pembe, mat eflatun ve açık sedefli gül rengi, açık tenlerde güzel durur. Bu...
  2. Koyu Tenliler İçin Makyaj Önerileri

Koyu Tenliler İçin Makyaj Önerileri

Kişinin ten rengine göre, makyaj yaparken kullanılcağı renkler de değişir. Koyu tenliler makyaj yaparken hangi renkleri kullanmalı hangi tonlar onlara yakışır işte koyu tenlilerin makyaj ve bakımı için püf noktaları :tik: Sarı, kızıl ve kahve rengi saçlarla bütünleşen koyu tenle en uyumlu renkler; bejden mercana ve çikolata kahvesine uzanan sıcak bir renk paletidir. Bu renkler, cildi...
  3. Açık buğday tenliyim saçlarım nasıl olmalı?

Açık buğday tenliyim saçlarım nasıl olmalı?

Kızlar saçlarımı boyatacam,açık buğday tenliyim,sizce ne renk bna yakışır? :)
  4. Buğday tenlilere hangi renk saçlar gider?

Buğday tenlilere hangi renk saçlar gider?

Selam kızlar saçlarımın rengini değiştirecem acaba Buğday tenlilere hangi renk saçlar gider? Ben karamel tonları istiyorum ama ten rengimede uymasına daha çok önem veriyorum. Bana bu konuda bilgi ve öneri verirseniz sevinirim.
  5. Beyaz Tenliler İçin Giyim Önerileri Ve Modelleri....

Beyaz Tenliler İçin Giyim Önerileri Ve Modelleri....

Beyaz Tenliler Nasıl Giyinmeli Beyaz Tenlilerin Giyim Modelleri Beyaz Tenli Melekler buraya göz atmanızı öneririm....İşte beyaz tenlilere özel giyim modelleri burada....Beyaz tenliler saç rengi önerileri de burada... Beyaz ten için pembe, kırmızı, mor, siyah, yeşil, mavi gibi renklerin canlı tonları uygundur. Bu sayede hem yüzünüzün hem ten renginizin güzelliğini ortaya...

Sayfayı Paylaş