gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

buğday tenliyim bakır kızıl yakışırmı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba hanımlar saç rengimden bayağı sıkıldım ve değişik bir renk istiyorum. buğday ten rengine sahip bir bayanım ve saç rengi olarak bakır kızıl düşünüyorum acaba ten rengime bakır kızıl yakışırmı fikir verirmisiniz

buğday tenliyim bakır kızıl yakışırmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bakır Kızılı Saç Renkleri

Bakır Kızılı Saç Renkleri

saç renkleri bakır kızılı bakır sac rengi kızılı saç rengi renkleri Bana göre kızıl saçın modası hiç bir zaman geçmez...Zaman zaman farklı tonları moda olsada kızıl saç hep gözdedir...Özellikle bakır saç tonları genellikle birçok Hollywood ünlüsünün kullandığı, ülkemizde de az sayılmayacak kadar ilgi çerken bir saç rengidir... Şimdi size birbirinden farklı tonlarda bakır kızılı saç örnekleri...
  2. Açık buğday tenliyim saçlarım nasıl olmalı?

Açık buğday tenliyim saçlarım nasıl olmalı?

Kızlar saçlarımı boyatacam,açık buğday tenliyim,sizce ne renk bna yakışır? :)
  3. Buğday tenlilere hangi renk saçlar gider?

Buğday tenlilere hangi renk saçlar gider?

Selam kızlar saçlarımın rengini değiştirecem acaba Buğday tenlilere hangi renk saçlar gider? Ben karamel tonları istiyorum ama ten rengimede uymasına daha çok önem veriyorum. Bana bu konuda bilgi ve öneri verirseniz sevinirim.
  4. Buğday tenliler için saç rengi önerileri

Buğday tenliler için saç rengi önerileri

buğday tenliler için saç renkleri buğday tenlilere hangi saç rengi gider Buğday tenli Melek'lerimize ve buğday tenli olupta saç rengini değiştirmek isteyen tüm hemcinslerimize, bu sayfamızda buğday tenlilere yakışan saç renkleri konusunda önerileri ve fikirler sunuyoruz :) Buğday tenli hanımlara açık sarı, açık kızıl, açık kahve ve tonları oldukca yakışıyor ve rağbet görüyor. Buğday...
  5. 2014 Bakır Kızıl Saç Renkleri

2014 Bakır Kızıl Saç Renkleri

bakır saç renkleri, bakır kızıl saç renkleri, 2014 bakır saç rengi tonları Sevgili melekler, saç renkleri içinde en gösterişli ve çekici olan bakır kızıl saç renkleri bu sayfamızın konusu. Kendine güvenen ve farkedilmekten hoşlanan kadınların tercihi olan bakır kızıl saçlar, 2014 kışında da popüler olmaya devam edecek. Bilhassa renkli gözlü ve açık tenli kadınlara çok yakışan bakır kızıl...

Sayfayı Paylaş