gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Buğra Gülsoy'un Yeni Dizisi Ne Olacak?

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

buğra gülsoy haberleri buğra gülsoy buğra gülsoy yeni dizi

Sevgili melekler, Kuzey Güney dizisinin başarılı ve yakışıklı oyuncusu Buğra Gülsoy'un yeni sezonda rol alacağı dizi hakkında bazı iddialar ortaya atılıyor. Eğer doğruysa bu iddialara göre Buğra Gülsoy yeni sezonda TRT1 in bir dizisinde rol alacakmış. Rol alacağı dizinin adı da Mülksüzler olacakmış ve dizinin konusu bir intikam üzerinde kurulacakmış...

Buğra Gülsoy'un Yeni Dizisi Ne Olacak? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. BMW'nin yeni stratejisi ne olacak?

BMW'nin yeni stratejisi ne olacak?

Dünyanın önde gelen lüks otomotiv üreticilerinden BMW strateji değişikliğine gidiyor. BMW bundan sonra satış artışından daha çok karlılığa odaklanacak. BMW'nin yeni stratejisini açıklayan şirketin CEO'su Norbert Reithofer, karlılık ve uzun dönemli değer yaratmanın yeni planlarının odak noktasında bulunduğunu kaydetti. Reithofer, konuşmasında satış, verimlilik ve sermayenin de önemine...
  2. Asi Dizisi Yeni Bölümlerinde neler olacak

Asi Dizisi Yeni Bölümlerinde neler olacak

Vallahi bu asi dizisinin yeni bölümlerinde ne olacağını bilmiyorum :) Hemen haberimize geçelim. Televizyon Gazetesi, 'Asi'de olacak gelişmeleri anlattı. Birbirlerine duydukları büyük aşka rağmen bir türlü kavuşamayan Asi ve Demir, sonunda önlerindeki bütün engelleri kaldırıp biraraya gelebilecekler mi? Geçen sezon, Galip'ten kurtarmak için Zeynep'le nişanlanmayı kabul eden Demir, olayı...
  3. Fatmagülün suçu ne yeni sezonda neler olacak

Fatmagülün suçu ne yeni sezonda neler olacak

fatmagülün suçu ne yeni sezonda neler olacak tüyoları ne zaman bölümleri haberleri burada arkadaşlar. Kanal D'de herkesi ekran başına kitleyen "Fatmagül'ün Suçu Ne" dizisinin yeni sezon çekimleri başladı Melek'lerim. Daha önce sizlere, dizinin senaristinden Fatmagül'ün Suçu Ne tüyolarını aktarmıştık. Şimdi ise yeni sezon tüyolarını, dizinin yeni sezonda ki ilk bölümü hakkında...
  4. Seksenler Dizisi Yeni Sezonda Neler Olacak biliyor musunuz

Seksenler Dizisi Yeni Sezonda Neler Olacak biliyor musunuz

Kızlar Seksenler Dizisini beğeniyle severek izliyordum sezon tatiline girdi zaten şu sezon tatillerini hiç sevmiyorum ama sadece dizilerde sevmiyorum:D Acaba Seksenler Dizisi Yeni Sezonda Neler Olacak diye de merak ediyorum:)
  5. İntikam Dizisi 5. Bölümde Neler Olacak ?

İntikam Dizisi 5. Bölümde Neler Olacak ?

Bu konu; İntikam Dizisi 5. Bölümde Neler Olacak haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, İntikam dizisi her geçen bölümüyle seyirciyi içine çekmeye, merak uyandırmaya ve heyecanlandırmaya devam ediyor. Beren Saat'i başrol oyuncusu olarak izlediğimiz dizide bakalım 5. bölümde bizi neler bekliyor ? Leyla, Yağmur ile ilgili çok önemli bir ipucu yakalıyor. Haldun, sonunda...

Sayfayı Paylaş