gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

bugüm doğum günüm( müş )

Konu, 'Özel Günleriniz' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

Bugün benim doğum günüm... Öncelikle kredi kartlarını çok kullandığımdan olsa gerek, bankalar kutladı fosforlu bir kaç elektronik posta ile. Sonra beraber film izliyor olmamız nedeniyle olsa gerek, ablam kutladı.
    Bugün benim doğum günüm...
    Aslında aile eşrafının son 1-2 haftadır aklındaydı. Hatta harçlık vermeye bile kalkıştılar son bir kaç gün. Çok sevdiklerinden olsa gerek(!), ağızlarından dökülen tebrikler daha kulağıma ulaşmadan rüzgara karıştı.

Bir kaç dost da hatırladı aslında. ``Nasılsa beleş mesaj hakkım var`` demiş olacaklar ki, aramaya bile yeltenmediler.

Olası gecelerimden farksız. Yine gece uyumuyorum ve yine yazıyorum işte.
    Bir mum aradım az önce. Kokusunu çok sevdiğimden olsa gerek, duygusallıktan yana kaybettiklerimi hatırlattı yanmayışı bile.

Bir - iki gündür çokça insanın kendini açlıkta terbiye etmesinden olacak ki, inatla bir barda sabaha kadar içerek sabahlayacağım.

Hiç hatırlanmadı diyemem. Hala akıllarda yer ettiğimden olsa gerek(!), unutmak istermişçesine geliyor tebrikler. Pek umursamıyorum ama birisi vardır ya hatırlamazsa yıkılacağın... İşte o birisinin ``hatırlamaya mecali var mı?`` acaba diyemeden yıkılacağım bugün.

Bugün benim doğum günüm…
    Biliyorum, hatırlamayacak! Hem hatırlasa kaç yazar? Uzakta olmasından kaynaklı olacak ki, ‘’aramadı’’ diyerek kendimi avutacağım. Aslında aramayacak! Bunu da biliyorum…

Bugün benim doğum günüm…
    Güneş doğduğunda bir çok insan birbirinden öğrenecek ve herkes bana iyi ki doğduğumdan bahsedecek. Çok önemsediklerinden olacaktır ki, ertesi gün adımı bile zor hatırlayacaklar. …
    Ve en nihayetinde ‘’nice mutlu yıllara’’ temennisinin artık benim için ne kadar önemsiz olduğunu öğrendiklerinde aslında çoktan öldüğümün farkına varacaklar…

Bugün benim doğum günüm…
    Ve hala yirmi küsur yıldır kavrayamadığım yıl dönümünde dolaşıyorum..!

:h015::h015::h015::h015::h015::h015::h015:

iyiki doğdun​

2. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

iyiki doğdun canımmmmmmmmmmmmm
    iyiki aramızdasınnnnnnnnnnnnnn...
    yeni yaşın sağlık mutluluk getirsinnnnnnnnnnn

3. damla19

damla19 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    mutlu yıllar.bütün dileklerin kbul olsun.

4. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    dogum gunun kutlu olsun ablacım

5. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Dogum Günün Kutlu Olsun Abla :)
    Daha nice saglikli, mutlu, huzurlu yillara insallah :)

iyiki doğduniyiki doğduniyiki doğduniyiki doğduniyiki doğduniyiki doğdun

6. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    nıce mutlu yaslara dogum gunun kutlu olsun

7. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    herzaman sağlıklı,mutlu ve huzurlu günler geçirmen dileğiyle yeni yaşın hayırlı olsun inşallah gül ablacım.:)

8. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    doğum günün kutlu olsun ablacım...oğlunla eşinle ve tüm sevdiklerinle daha nice mutlu doğum günlerine...iyiki doğdun...

9. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Canım nice mulu yıllara ...Doğum günü kutlar tüm dileklerinin gerçek olmasını dilerim:)

10. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
  11. edaazim

edaazim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Doğum günün kutlu olsun.Yeni yaşın sana hayatta ne istiyorsan onu getirsin.Sevdiklerinle nice mutlu yıllara...

12. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Doğum günün kutlu olsun..Sevdiklerinle bizlerle nice yıllar diliyorum

13. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    doğum günün kutlu olsun gül ablam..ismin gibi ömür boyu gül ve yeni yaşın sağlık ve ailenle birlikte huzurlu olması dileğiyle :kiss:

14. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113
    Canım benim insanlar nedense doğumgünlerinde gerçekten çok duygusal oluyorlar buna bende dahilim:)
    Şu an tüm duygusallığın üzerinde seni çok iyi anlıyorum.Tüm arkadaşlarının dostlarının dileklerini kabul et olurmu eminimki hepimiz senin en iyi şekilde bir gün ve yeni yaşında tüm mutlulukların ve istediğin herşeyin gönlünce olması dileklerini canı gönülden isteyerek ve bunu temenni ederek doğum gününü kutluyor ve şimdi sıra bende tatlım:)
    Oğum günün kutlu olsun tüm güzellikler ve istediğin herşey gönlünce olsun nice yıllara:)

15. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG][​IMG]

bugüm doğum günüm( müş ) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bugün kocacımın doğum günü :)

bugün kocacımın doğum günü :)

iyiki doğdun kocacım doğum günün kutlu olsun kocacım doğum günün kutlu olsun dogum kocacim iyiki dogdun kocacim KOCACIM İYİKİ DOĞDUN.. İYİKİ BENİMLESİN... İYİKİ BENİMSİN... SENİ ÇOK SEVİYORUM :)
  2. bugün mislinayın doğum günüydü....

bugün mislinayın doğum günüydü....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Bugün Benim Doğum Günüm :(

Bugün Benim Doğum Günüm :(

doğum günü tebrik kartları dogum gunu tebrikleri doğum günü tebrik kartı Arkadaşlar bugün benim doğum günümdü ama ne yazık ki doğum günümün bitmesine yarım saat kala açıyorum bu konuyu. Sizler doğal olarak bilmiyorsunuz çünkü profil ayarlarımda doğum gününü gösterme olarak ayarlı kalmış :( Geçen hafta yağan yapmur monitörümü bozdu,onu yaptırdım şimdi de modemin yandığını öğrendim. Kısa bir...
  4. Bugün Fatih Sultan Mehmet'in Doğum Günü

Bugün Fatih Sultan Mehmet'in Doğum Günü

osmanlıca doğum günü mesajları fatih sultan mehmetin doğum günü fatih sultan mehmet Osmanlı İmparatorluğunun 7.padişahı İstanbul'u fetheden büyük padişah Fatih Sultan Mehmet'in bugün doğum günü kızlar...30 Mart 1432 yılında Edirne'de dünyaya gelen Fatih Sultan Mehmet Han'ın başından geçmiş birkaç ilginç hikaye... Fatih Sultan Mehmet'in öyküsü İstanbul’u fetheden efsanevi Osmanlı padişahı...
  5. Bugün Nejat İşler'in Doğum Günü!

Bugün Nejat İşler'in Doğum Günü!

nejat işler, nejat işler haberleri, nejat işlerin doğum günü Sevgili melekler, 2 ay kadar önce rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan ve çoklu organ yetmezliği nedeniyle yoğun bakımda tedavisi süren oyuncu Nejat İşler'in bugün doğum günü! Meleklermekani.com ailesi olarak başarılı oyuncuya acil şifalar diliyor, doğum gününü kutluyoruz. :) Tedavi gördüğü hastane tarafından hayati tehlikesinin...

Sayfayı Paylaş