gebe
  1. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Bugün 1 yaşındayım =))

Konu, 'Yıkama Yağlama Servisi :)' kısmında BİTTERİM tarafından paylaşıldı.

Bugün 1 yaşındayım =)) :salıncak: daha tazecik bir meleğim diyemiyicem artık 1 yılı devirdim :D son zamanlarda pek meleklerin arasına karışamasamda bende sonuçta cici bir melişim :D :D

Hadi beni ŞımartıN :kucu: :dil::dil:

Son düzenleme: 8 Haziran 2010
  2. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

oy oy oy yirim yirim yirim bitterim benim,nice yıllaraaaaaaaaaaaaaaaa :D:D

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  4. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    bitter çikolatammm:)
    iyiki varsn :)
    nce bir yıllara:D:D

5. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    tşkler kızlar hepinizi kocaman öpüyorum:kiss: sizlerde iyki varsınız ve ben iyki böyler güzel bir yerdeyim canlarım benim :D:D

6. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    oooo taptazeee :D

7. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Canım bitterim iyi ki varsın canım nice senelereeeeeeeee.......:D

Bugün 1 yaşındayım =)) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bugun 1.yıldonumum

bugun 1.yıldonumum

:melek:bugun evlılık yıldonumum....:melek: kocıs bugun yanımda olmadıgı için cok uzgunum:18: ama bılıyorum kı nekadar mesafeler vardı aramızda...onları astık ve evlendık...cuma gun telafı ettı ama olsun bugun olsa daha ıyı olurdu... neolursa olsun onu cok sevıyorum..nıce bırlıkte uzun ömürlere canım kocacım... seni seviyorum AŞKIMMMMMM (SEN BUNU GORUP OKUYAMASANDA......)
  2. YAŞ bugün toplanıyor

YAŞ bugün toplanıyor

Yüksek Askeri Şura bugün toplanıyor. Bu seneki Şura çok önemli. Çünkü Genelkurmay başkanı değişecek. Yüksek Askeri Şûra (YAŞ) bugün toplanıyor. General ve albay rütbesindeki 111 subayın terfi ve emekliliklerinin ele alınacağı şûrada, Manastırlı göçmen bir ailenin çocuğu olan Kara Kuvvetleri Komutanı Başbuğ da Genelkurmay Başkanlığı’na getirilecek. Türk Silahlı Kuvvetleri’nin (TSK) komuta...
  3. Bugün (1 Ocak) Doğanlar

Bugün (1 Ocak) Doğanlar

1 ocak doğanlar ocakta doğanlar hangi burç 1 ocakta doğanların burcu hangi burç Oğlak Gizlilik ve güven onlar için çok önemlidir. Oturdukları evler genellikle şehrin tarih kokan sokalarındadır. Özgürlük ve tutku onları vageçemeyeceği duygularıdır. İşleriyle evli gibidirler. Eğer çalışabilecekleri bir işleri yoksa, kendilerini boşlukta hissederler. İlgi çekici bir yüzleri...
  4. Bugün (1 Haziran) Doğanlar

Bugün (1 Haziran) Doğanlar

1 haziran doğanlar 1 haziran da doğanlar haziranda Entelektüel zekaları ve konsantrasyon yetenekleri iyidir. Sanat danışmanlığı onların tercih ettikleri mesleklerden biri olabilir. Yaşamı kendi ölçüleriyle yaşamaktan hoşlandıkları için, yönlendirilmeye gelemezler. İnatçı yapıları oldukça belirgindir. Algılamaları güçlüdür. Düzenlerinin bozulmasından hoşlanmazlar. Duygusal sevimli ve...
  5. Bugün (1 Temmuz) Doğanlar

Bugün (1 Temmuz) Doğanlar

1 temmuzda doğan ünlüler 1 temmuz da doğanlar temmuzda doğanlar temmuz İnatçı azimli ve ihtiyatlıdırlar. Yeni fikirler üretmek için zamana ihtiyaçları olan, sabırlı insanlardır. Sanat ve müzikten hoşlanırlar ve bu alanlarda başarılı olabilirler. Güçlü bir hafızaya sahiptirler ve kendilerine yapıla iyiliği ve kötülüğü asla unutmazlar. Sorumluluklarına pratik ve ciddi bir şekilde yaklaşırlar....

Sayfayı Paylaş