bugun 1.yıldonumum

Cevap: bugun 1.yıldonumum

Her gününüz, birbirinizi daha çok severek ve birbirinize daha çok bağlanarak sevgi dolu geçsin. Hayat boyu mutlu, huzurlu ve de bol çocuklu yasamanız dileğimle. Yuvanızdan sevgi eksik olmasın. Gözleriniz hep birbirini arasın. Mutluluklar...

Her gününüz, birbirinizi daha çok severek ve birbirinize daha çok bağlanarak sevgi dolu geçsin. Hayat boyu mutlu ve huzurlu olursnuz insallah tabi bebislerinizle

Daha nice yillara

HERKESE COK TESEKKUR EDERIM..IYI DILEKLERINIZ İÇİN ....ALLAH HERKESE BOL BOL MUTLULUK VE SEVGI VERSINNN

:slm::23::slm:

İnşallah ömür boyu hiç ayrılmazsınız nurumm gelince kapatırsınız aradaki boşluğu üzülme bitanem:kiss:

İnşallah bir ömür boyu sürer canım hep böyle aşk dolu sevgi dolu inşallah ...

Nice mutlu yıllar dilerim hemşerim..Huzurun,mutluluğun,sevgin hiç eksilmesin,herşey gönlünce olsun canım..

Yaşam boyu birbirinizi daima sevmeniz ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmeniz dileğiyle... Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Unutmayınki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilikle ebediyetleştirdiğiniz ve kutsallaştırdığınız sevginiz hep çoğalsın. MUTLULUKLAR...
yastik_b.gif

ne güzel paylaşımlar bunlar, ben de şimdi birçok mücadeleler veriyorum umarım birgün hepsini aşacağız ve ben de sevdiğim adamla evliliğimi kutlayacağım

Geri