gebe
  1. dionisya

dionisya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bugün 10 Kasım!

Konu, 'Mustafa Kemal Atatürk' kısmında dionisya tarafından paylaşıldı.

Onu özlüyorum...
    Aslında onu hiç görmedim.
    Yüz yüze gelmedim.

Ama onu tanıyorum.

Sesini cızırtılı bantlardan dinledim
    Hep siyah beyaz filmlerde gördüm yüzünü
    Çelik bakışlarını şiirlerde okudum.

Onu yaşıyorum
    Özlü sözlerini okudum köşe başlarında
    Adını her sabah okul sıralarında andım.

Onunla son yolculuğa çıkıyorum
    Birkez daha...
    Onun geçtiği yollardan geçiorum.
    Yollarda bıraktığı anıların izini sürüyorum
    Çektiği acıları ruhumda taşıyorum

Onu arıyorum...[​IMG]

Can DÜNDAR (SARI ZEYBEK ' den)

Sevgili Atam,

Aziz Hatıran Önünde saygıyla eğiliyor, İçimizden gitmeyen acınla Sana Tanrıdan Rahmet diliyorum.

Canımızı vermek pahasınada olsa Getirdiğin değerlerin bekçisi olmaya devam edeceğiz. Sen Rahat Uyu..

2. ece_ece

ece_ece Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: bugün 10 Kasım!
    Onu özlüyorum...
    Aslında onu hiç görmedim.
    Yüz yüze gelmedim.
    Ama onu tanıyorum.

Saol meleğim ya bu sözlere bittim :(

bugün 10 Kasım! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bugün (10 Kasım) Doğanlar

Bugün (10 Kasım) Doğanlar

10 kasımda doğanların özellikleri 10 kasım doğanlar kasım günü doğanlar kasımda da 10 Kasım Doğanların genel özellikleri nelermiş arkadaşlarım hep beraber bakalım :tik: Yaşam kaliteler çok yüksektir. Seçici ve ayrıştırıcıdırlar. Kendilerine her konuda güvendikleri için, sadece kendi fikirlerini beğenirler. Güler yüzlü bir karaktere sahiptirler. Hem sosyal, hem de iş konularında dürüst ve...
  2. Bugün (22 Kasım) Doğanlar

Bugün (22 Kasım) Doğanlar

22 kasım doğanlar 22 kasımda doğanların özellikleri kasımda doğanlar kasım da perşembe günü doğanların özellikleri 22 Kasım Doğanların genel özellikleri nelermiş arkadaşlarım hep beraber bakalım :tik: İnce düşünceli sempatik ve kendisiyle gurur duyan kişilerdir. Aşk konularında dikkatsizce hareket ettikleri için sansasyonal konulara hedef olabilirler. Sempatik yapılarından dolayı olayları...
  3. Bugün (27 Kasım) Doğanlar

Bugün (27 Kasım) Doğanlar

27 kasım doğanlar 27 kasımda doğanlar kasımda doğanların özellikleri Bugün yani 27 Kasımda doğanlar nelerden hoşlanırlar nelerden hoşlanmazlar genel özellikleri nelerdir :cah: Olağanüstü hafızaları vardır. Lüks ve para gibi ışıltılı olaylar onların ilgilerini çekmez. Duygusal yönlerini saklarlar. Paylaşıma açık değildirler. Özgürlüklerini korumak ihtiyacındadırlar. İlişkilerinde, aradıkları...
  4. Bugün (29 Kasım) Doğanlar

Bugün (29 Kasım) Doğanlar

29 kasımda doğanlar 29 kasımda doğanların özellikleri kasım doğanlar 29 Kasımda doğanlar nelerden hoşlanırlar nelerden hoşlanmazlar genel özellikleri nelerdir :ehi: Duygularını rahat bir şekilde ifade ederler. Güzelliklere düşkündürler. Yaşamlarında konfor ve rahatın yeri büyüktür. Sorumluluk duyguları fazla gelişmiş olduğu için, yükleri oldukça ağırdır. Olağanüstü hafızaları vardır. Duygusal...
  5. Bugün 10 Kasım Atatürk Haftası.

Bugün 10 Kasım Atatürk Haftası.

''ATAM SENİ ŞÜKRAN, ÖZLEM VE MİNNETLE ANIYORUZ'' Meleklerim Bugün 10 Kasım Atamızı anma haftası (: Atamızı Bizlerde analım istedim ve konumuzu açtım. Atamızın elinden yazılmış güzel bir metinle ve resimleriyle 10 Kasımı hüzünle anıyoruz. İki Mustafa Kemal vardır: Biri ben, et ve kemik, geçici Mustafa Kemal... İkinci Mustafa Kemal, onu "ben" kelimesiyle ifade edemem;...

Sayfayı Paylaş