gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Bugün 14 Şubat Sevgililer Günü!!!

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

14 şubatla ilgili komik sözler 365 tane güzel söz 14 şubat komik sözler 365 tane aşk sözü şubat sevgililer günü
    Bugün olduğu gibi yarın da, yarından sonra da, Ondan sonraki günlerde de gözlerimdeki yerinin değişmeyeceğine… Seni bir ömür seveceğime… Kelebeklerin renklerinin insanı büyülemesi gibi, yarınımda da hep sevginle yaşayacağıma… Her bakışında okuduğun o gözleri her zaman yanımda göreceğine, en yakın dostun, en yakın sırdaşın, en yakın arkadaşın olacağıma… Sıkıntının sıkıntım; üzüntünün üzüntüm olacağına…
    Her kızgın anını çiçeğe dönüştüreceğime… Her üzgün anında tebessümün geri gelmesi için elimden geleni yapacağıma… Asla ve asla soğuktan ve yalnızlıkdan üşümeyeceğine… Yanında olmadığım ve varlığıma ihtiyacın olduğu her anda bir rüzgar olup seni saracağıma…
    Gözümün gözüne değdiği her an; sana yeniden aşık olup seni bir periye dönüştüreceğime… Yaşam boyu her sabah sana aşık olaraka uyanacağıma… Sen uyurken sana bakıp, Sen ve Ben için dualar edeceğime… Hasta olduğun zaman sana çorba yapacağıma… Seni asla üzmeyeceğime… Seni kızdırırsam. bunu bilmeden yapacağımdan . ! Hemen özür dileyeceğime…
    Beni tanıdığın gün, benden gördüğün neyse, ömrünce aynı beni göreceğine… Sevgimin asla değişmeyeceğine… Sevgimin asla azalmayacağına… Bilakis her gün büyüyen bir sevgiyi dönüp mutluluk ormanlarına seni taşıyacağıma… Senin her şeyin önünde olduğun gerçeğinin asla değişmeyeceğine… Seni asla ihmal etmeyeceğime…
    Senin sadece 14 Şubat`ta değil, 365 tane Sevgililer Günü`nde 365 tane ismin olacağına… Sana yalan söylemeyeceğime… Başkalarının yanındayken seni asla unutmayacağıma… Elini usul usul, korka korka tuttuğum o ilk gündeki aynı heyecanı hep yaşayacağıma…
    Bir ömür senin elini bırakmayacağıma… Bir ömür Can`ım olarak kalacağına… Tüm balonları senin için gökyüzüne salacağıma… Tüm çiçeklerde seni göreceğime… Okyanuslarda seni dalga yapacağıma… Yıldızlara kement atacağıma… Gökkuşağına salıncak kurup 7 renge senin rengini karıştıracağıma… Her satırda seni yazacağıma… Seni çizeceğime ve sana sesleneceğime… Hiç bir şeyin, hiç bir zaman senin önüne geçemeyeceğine… Her günün bir öncekinden daha güzel olacağına… Her anın unutulmazlık zincirine bir yenisini ekleyeceğine…
    Sana her zaman HAYATIM AŞKIM HER ŞEYİM diyeceğime…
    Seni sonzukluk kadar çok seveceğime… Sen, ”SEN” olduğun için seni seveceğime…
    Seni ”Bir ömürden de öte” seveceğime…
    Seni Seviyorum diyeceğime…
    SÖZ VERİYORUM.. BİTANEM

herkesin sevgililer günü kutlu olsun:melek:

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: Bugün 14 Şubat Sevgililer Günü!!!
    ALLAH aşkınızı daim etsin bir ömür boyu sevgi ve aşk dolu günler dilerim...Eşinle ve Çocuklarınla nice sağlıklı Aşk dolu günler yaşayın Ecelin...

Bende Sevgilisi olan olmayan herkesin sevgililer gününü kutlarım.Benim gibi kalbi yanlız yada çaresiz sevgi içersinde olanlarada yeni aşklar dilerim...

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

sağol canım sevmek insanın doğasında var olan insancıl bir duygudur herkese sevgi dolu günler dilerim ....herşey bir insanı sevmekle başlar...sevgi dolu yarınlar mutluluklar herkesin olsun

4. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Allahim askinizi hicbir zaman bozmasin, hep mutlu olursun insallah canim benim...

Bugün 14 Şubat Sevgililer Günü!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 14 şubat sevgililer günü

14 şubat sevgililer günü

14 şubat sevgililer günü sevgililer resmi evet canlarım 14 şubat sevgililer günü yaklaştıı bendeee hepinize sevgililer gününde sevdiğinize atacagınız mesajları hediye ediyorum secin begenin yollayın...:asigim: ♥ Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Sana "Sevgilim!" diyebildiğim için kendimi çok şanslı görüyorum. ♥ Gözlerin...
  2. 14 Şubat Sevgililer Günü Hikayesi

14 Şubat Sevgililer Günü Hikayesi

14 Şubat Sevgililer Günü Hikayesi nedir bilenler yazarsa bende bilmiş olurum ve tşk ederim.:)
  3. 14 şubat sevgililer günü geyikleri

14 şubat sevgililer günü geyikleri

14 şubat sevgililer günü geyikleri Sevgililer günü geyikleri twitter Merhaba Arkadaşlar, yarın Sevgililer Günü ve biz yarına özel romantik hediye önerilerinde, sevgililer günü mesaj örnekleri sunduk. Şimdi ise biraz gülelim istiyor ve sizlere Sevgililer günü geyiklerini sunuyoruz Melek'ler. :) 14 şubat kuyumcuları kalkındırma günü Off yaa Sevgililer Gününe 2 gün kaldı ve ben hiç...
  4. 14 şubat Sevgililer Günü 2012

14 şubat Sevgililer Günü 2012

14 şubat Sevgililer Günü 2012 Sevgililer Günü nedir Merhaba Melek2ler, bu günün anlam ve önemi malum:) Sevgililer günü... Biz de bu günün anlamı hakknıda yani dünya da ve ülkemizde Sevgililer günü neden, nasıl kutlanıyor araştırdık, elbette ki sizlerlede paylaşmak istiyoruz edindiğimiz bilgileri; Günümüzde Sevgililer Günü 14 Şubat, 1800 yıllarda Amerika'lı Esther Howland'ın ilk...
  5. 14 şubat sevgililer günü süslemeleri

14 şubat sevgililer günü süslemeleri

sevgililer günü süsleri,sevgililer gününde ev nasıl süslenir,sevgililer günü için kapı süsleri,sevgiliye özel süsler Sevgililer gününde sevgilinizi ve sevdiklerinizi bu birbirinden güzel süsler ile karşılayabilirsiniz.Hatta onlara hediye edebilirsiniz. Birbirinden hoş bu süslemeler evlerinize apayrı bir hava katacaktır. Hediye olarak ise çam sakızı çoban armağanı sayılan türden kabul...

Sayfayı Paylaş