Bugün (21 Ekim) Doğanlar

Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

 1. 21 ekim de doğanlar 21 ekimde doğanların özellikleri ekim doğanlar ekimde doğanların burcu
  21 Ekim gününde doğanların özellikleri nelermiş bakalım :tik:

  Geleceğe güvenle bakmak isterler. Paranın gücünü kullanarak, güvenlikte olma duygularını tatmin ederler. İnsan ilişkilerinde çok başarılıdırlar ve herkesle kolayca iletişim kurarlar. İyi bir konuşmacı oldukları için, aşk sözleri söylemekte üstlerine yoktur. Parayı ve lüksü çok sever. Güçlü olmak için her türlü olanağı kullanırlar. . Duygularını rahat bir şekilde ifade ederler. Çocuklarla arası iyi olmasına rağmen, onlarla aralarına belli bir mesafe koyarlar. Alışkanlıkların önemini bildikleri için, çevrelerindeki kişilerinde, bu duyguya sahip olmalarını beklerler. İş yaşantılarında oldukça başarılıdırlar. Kızdıkları zaman gözleri hiçbir şeyi görmezler. O zaman kendilerine fiziksel anlamda zarar verebilirler.Yaşlılık yıllarında güvenli yaşamak isterler. Paralarının çoğunu gayri menkullere yatırırlar.


  Bugün Doğan Kadınlar

  Yenilikler hevesli fakat, temkinli yaklaşırlar. Hataları karşısında kendilerini toparlamasını iyi bilirler. Amaçları doğrultusunda yaşana kişilerdir. Hırslı ve enerjilerini doğru kullanmaya özen gösteren kişilerdir. Sürekli hareket halinde olan kişilerdir. Değişen tuh halleri onları ilginç ve karizmatik yapabilir.. Akıllarından geçeni hiç düşünmeden söyledikleri için, çevrelerinde marjinal olarak tanınırlar


  Bugün Doğan Erkekler

  İlişkilerinde cinsel dürtülerden çok, zeka kapasitesi rol oynar. Kısıtlanmak istemeyen ve bağlanmaktan korkan sürekli değişen bu adam, kadınların hazin aşk hikayelerinin özel kahramanlarıdır. Bilimsel konulara fazla ilgi duyarlar. Evlerinde her türlü elektronik cihaza rastlayabilirsiniz.Anlaşılması zor insanladır


  Bugün Doğan Çocuklar

  Dünyayı parmakları ile döndürecek kadar akıllı çocuklardır. Bebekliklerinde oldukça şımarık ve kaprislidirler. Kendilerine güvenirler. Büyüdüklerinde sanatçı olmayı hayal ederler. Bellekleri çok kuvvetlidir. Şekil hafızları güçlüdür.
 2. Dünyayı parmakları ile döndürecek kadar akıllı çocuklardır. Bebekliklerinde oldukça şımarık ve kaprislidirler. Kendilerine güvenirler. Büyüdüklerinde sanatçı olmayı hayal ederler. Bellekleri çok kuvvetlidir. Şekil hafızları güçlüdür.


  ay aynı benim bebeğimi anlatmış :) yiğenimi yani :D
  Teşekkürler canım.

Sayfayı Paylaş