Bugün (7 Eylül) Doğanlar

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Bugün (7 Eylül) Doğanlar
7 eylülde doğanlar
Kendilerine güvenleri sonsuzdur. Hedefleri doğrultusunda yaşadıkları için, çevreden aldıkları tepkiler karşısında çok çabuk sinirlenebilirler. Çok fazla seyahat ederler. Karşı cins üzerinde cazibeleri çok etkindir. Sıra dışı ilişkiler yaşamaktan hoşlanırlar. Bazen kibirli davranışlar gösterebilir. Uzun vadeli planlar yapmaktan hoşlanmazlar. Enerjilerini çevreleriyle paylaşmasını bilen özel kişilerdir. Hatalı dostluklardan sakınmalıdırlar. Hitap etme yetenekleri çok iyidir. Edebiyat ve sanat ağırlıklı konularla ilgilenirlerse, yaşamda başarılı olurlar. Duygusal, konuşkan,kararsız ve sempatik yapıları vardır. Kararlı olmaya çalışsalar bile iyi niyetli tavırlarından dolayı, bu özelliklerinizi her zaman kullanamazlar ve değişkenlikle suçlanırlar. Aşka değer vermelerine rağmen, her zaman bu konuda başarılı olmazlar. Uzun süreli ilişkilerden kaçınırlar.

Bugün Doğan Kadınlar

Güçlü bir hafızaya sahiptirler ve kendilerine yapıla iyiliği ve kötülüğü asla unutmazlar.Sorumluluklarına pratik ve ciddi bir şekilde yaklaşırlar. Konfora ve rahatlığa büyük bir tutkuları vardır. İyi bir yaşamı severler ve özellikle kendilerini maddi açıdan güven altında görmek isterler.

Bugün Doğan Erkekler

Öğrenmeye ve bilgiye açık kişilerdir. Cesur ve deneyimlerini çevresiyle paylaşmaktan korkmayan kişilerdir. Detaylar ve ayrıntılara çok fazla önem verirler. Analiz ve teşhis koyma konusunda isabetli kararlar verirler. Mükemmel bir öğretme yeteneğine sahiptirler.

Bugün Doğan Çocuklar

Tatlı ve sevimli bir yapıya sahiptirler. Sakin ve özgürlüklerine değer veren çocuklardır. Yardımsever duyguları yüzünden arkadaşları tarafından oldukça sevilirler. Okul yılları başarılı olmasına rağmen, sevmedikleri derslerde zorlanabilirler. Sanata karşı eğilimleri olduğu için, zevkleri de ilginçtir.Geç konuşabilir.

Bugün doğan çok sevdiğim bir ablam var ona çok iyi uymuş bu yazı. :)
Benim de doğum günüm 16 Eylül. Yaklaşıyor ve ben çok merak ediyorum :)
Teşekkürler canım güzeldi..

Geri