gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Bugün Babalar Günü !

Konu, 'Site Duyurularımız' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

babalar günü, tebrik, kutlama, yazıları,şiirleri resimleri burada bulabilirsiniz

Bugün Babalar Günü tüm Babalarımızın ellerinde öpüyorum.

Babacığım Babalar Günün Kutlu Olsun.

Bir şiir;

BABALAR GÜNÜ ŞİİR

Baba tut elimden
    Beni çocukluğuma götür hadi...
    O küçük kıza götür beni baba
    Götür bir daha gelmeyeyim...
    Tut ellerimden baba tut
    Uçurumun kenarındayım...
    İtildim, düştüm düşeceğim!
    Baba yüreğim alazlarda
    Yandı! yanıyor!
    Sevda çöl dedin... dikkat et dedin
    Bir an için unuttum bana, sevdim
    Şimdi çöl ortasında yalnızlığımla susuyorum mutluluğa
    Baba tut elimden
    Beni çocukluğuma götür hadi...
    Acılar şımartmasın beni artık
    Sen şımart!
    Uzaktaki hayaller...​

HaYaL bunu beğendi.
  2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Öncelikle babamın sonra Sadminimizin sonra da tüm babaların günü kutlu olsun. Dilerim her hayalleri gerçek olur.

ßeLeN bunu beğendi.
  3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    herkesin babalar günü kutlu olsun :)))

Bugün Babalar Günü ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Babalar Günü Mesajları

Babalar Günü Mesajları

babaya doğum günü mesajları babama doğum günü mesajları babalara babama mesajı BABALAR GÜNÜ Her zaman söylemesem de biliyorum aslında babamın onu ne kadar çok sevdiğimi bildiğini.. Ve ben ne kadar karışık cümleler yazsam da hepsini deşifre edebileceğini.. Çünkü o benim BaBaM.. » Sen güçlü bir çınar gibisin.. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim.. Çünkü...
  2. Babalar günü tarihçesi

Babalar günü tarihçesi

Her ne kadar bazıları babalar gününün anneler gününe karşılık olarak çıkartıldığını düşünüyorlarsa yanılıyorlar çünkü babalar günününde bir tarihi geçmişi var bakın babalar günü nasıl ortaya çıkmış Bazı tarihçiler, Babalar Gününün Antik Roma'da bile kutlandığını belirtiyor. Bazı araştırmacılar tarih belirtmezken Babalar Gününün Batı Virginia'da ortaya çıktığını savunuyor. Batı Virginia'da...
  3. 2012 Babalar Günü Tarihi

2012 Babalar Günü Tarihi

2012, babalar günü, ne zaman, tarihi, hangi gün, ile ilgili bilgiler burada melekler Bu sene babalar gününü geçeli fazla olmadı ama biz size önümüzde ki sene babalar gününün hangi güne denk geldiği bilgisini vermek istiyoruz melekler :) 2012 Babalar günü,17 Haziran'a denk geliyor,ufak ufak para biriktirmeye başlamak lazım :D:D
  4. babalar günü

babalar günü

babalar gününü unutmamak için çok ugrastım fakat yıne de unutum şimdi hemen dısarıya çıkamam o yüzden evde yapılabilecek 4 tane hediye söylermisiniz ama çabuk lütfen zaman kısıtlı oyüden hediyelerın kolay olsun lütfen hemen yarım saat icinde lütfen!!!
  5. Babalar Günü ve Babalar Günü Resimleri

Babalar Günü ve Babalar Günü Resimleri

babalar günü babalar günü resimleri Sevgili melekler, her zaman annelerimiz ön plandadır. Bir yerimiz acısa, korksak, yorulsak, sıkılsak hep annemizi anarız. Ama ya babalarımız? :) Canlarını dişlerine takıp ömürleri boyunca bizim en iyi şartlarda yaşamamız için çalışan, didinen babalarımız...Kendinden önce ailesi için tatil bilmeden çalışan, ter döken, fedakarlıklar yapan babalarımız.....

Sayfayı Paylaş