gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Bugün Başlayacak Olan Huzur Sokağı'ndan Büyük Sürpriz!

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

huzur sokağı, huzur sokağı dizisi, huzur sokağı oyuncuları
    Sevgili melekler, yeni sezona bu akşam merhaba diyecek olan Huzur Sokağı dizisinde izleyicileri büyük bir sürpriz bekliyor. İlk başta yadırgayacakları ancak sonradan ona da alışacakları bu büyük sürpriz bakın neymiş...

kutsi.jpg

Bugün Başlayacak Olan Huzur Sokağı'ndan Büyük Sürpriz! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kariyerine Yeni Başlayacak Olan Gençlere Öneriler

Kariyerine Yeni Başlayacak Olan Gençlere Öneriler

Öncelikle kendilerine şu soruları sormalarını ve cevaplarını dürüstçe vermeleri gerEkir -Ben gerçekten ne istiyorum? -Hayatımda ne olmazsa mutsuz olurum? -Beni heyecanlandıran, her sabah yataktan enerjik bir şekilde kaldıran şey nedir? -Bu soruların cevabı onların seçmeleri gereken meslek konusunda biraz daha netleşmelerini sağlayacaktır. Diğer taraftan eğer bu konuda tereddütleri yoksa...
  2. Huzur Sokağı Dizisi Ne Zaman Başlayacak Diye Merak Edenlere..

Huzur Sokağı Dizisi Ne Zaman Başlayacak Diye Merak Edenlere..

Huzur Sokağı Ne Zaman Başlayacak Huzur Sokağı Dizisi Ne Zaman Başlıyor Sevgili melekler, daha önce senaryosu hakkında bilgiler verip oyuncu kadrosunu paylaştığımız Huzur Sokağı dizisi ne zaman başlıyor diye merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için konuyla ilgili bilgiler veriyoruz... Şule Yüksel Şenler’in Huzur Sokağı adlı eserinden Funda Çetin’in yazacağı senaryodaki...
  3. Yakın Zamanda Başlayacak Olan Dizilerin Listesi 2012

Yakın Zamanda Başlayacak Olan Dizilerin Listesi 2012

2012 Yakında Başlayacak Diziler Yakında Başlayacak Diziler Sevgili dizisever meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz Yakında Başlayacak Diziler hangileri diye merak edenlere işte 2012 Yakında Başlayacak Diziler ile ilgili listeyi paylaşıyoruz. İyi seyirler.. :) 20 Dakika Ağır Roman Alev Alev Atlılar Babalar Ve Evlatları Babam Sınıfta Kaldı Benim İçin Üzülme Dila Hanım Esir...
  4. 2013 bugün ne giysem ne zaman başlayacak

2013 bugün ne giysem ne zaman başlayacak

Merhaba.Bugün Ne Giysem'in 2013 sezonu ne zaman başlayacak?Merakla bekliyoruz ama hala bir haber yok tvde başlayacağı tarihle ilgili :/
  5. Kenan Doğulu'dan Beren Saat'e Büyük Sürpriz!

Kenan Doğulu'dan Beren Saat'e Büyük Sürpriz!

Bu sayfa; Kenan Doğulu'dan Beren Saat'e Büyük Sürpriz konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir süredir birlikte olan Beren Saat Kenan Doğlu aşkı doludizgin devam ederken, Beren'in en büyük hayalini Kenan gerçekleştirdi. Bir Cem Yılmaz filminde oynamak en büyük hayali olan Beren'in bu hayalini sevgilisi Kenan Doğulu gerçekleştirdi. Beren Cem'in bir filminde rol alacak. İşte...

Sayfayı Paylaş