gebe
  1. esra

esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Bugün benim doğum günümm

Konu, 'Özel Günleriniz' kısmında esra tarafından paylaşıldı.

Evettt kıslarr bugün benimm doğumm günümm ama ne ailem var yanımda(şimdi uzaktalarr)nede eşim( bugün nöbetçi) böyle ilk defa buruk bi gün geçiriyorum beni yanlız bırakmazsın değilmiii hediyeleride burdan kabul ederim:26:

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Bugün benim doğum günümm

bu ayıcıkalr benden sanaaaaa iyiki doğdun canımm yeni ayşın sana dilediğin tümm güzellikleri ve mutlulukları nasip etsinn.....

adaşımmma sevgilerrrr

3. esra

esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bugün benim doğum günümm

canımmm yaaa canımsın vallahi çok duygulandım beni çok mutlu ettin Allahda seni mutlu etsinn

Bugün benim doğum günümm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bugün kocacımın doğum günü :)

bugün kocacımın doğum günü :)

iyiki doğdun kocacım doğum günün kutlu olsun kocacım doğum günün kutlu olsun dogum kocacim iyiki dogdun kocacim KOCACIM İYİKİ DOĞDUN.. İYİKİ BENİMLESİN... İYİKİ BENİMSİN... SENİ ÇOK SEVİYORUM :)
  2. Bugün Benim Doğum Günüm :(

Bugün Benim Doğum Günüm :(

doğum günü tebrik kartları dogum gunu tebrikleri doğum günü tebrik kartı Arkadaşlar bugün benim doğum günümdü ama ne yazık ki doğum günümün bitmesine yarım saat kala açıyorum bu konuyu. Sizler doğal olarak bilmiyorsunuz çünkü profil ayarlarımda doğum gününü gösterme olarak ayarlı kalmış :( Geçen hafta yağan yapmur monitörümü bozdu,onu yaptırdım şimdi de modemin yandığını öğrendim. Kısa bir...
  3. Bügün benim doğum günümmm:)

Bügün benim doğum günümmm:)

kızlar bügün benim doğum günümm 26 yaşına bastım :) sizinlede paylaşmak istedimm :f040::f040:
  4. bugüm doğum günüm( müş )

bugüm doğum günüm( müş )

Bugün benim doğum günüm... Öncelikle kredi kartlarını çok kullandığımdan olsa gerek, bankalar kutladı fosforlu bir kaç elektronik posta ile. Sonra beraber film izliyor olmamız nedeniyle olsa gerek, ablam kutladı. Bugün benim doğum günüm... Aslında aile eşrafının son 1-2 haftadır aklındaydı. Hatta harçlık vermeye bile kalkıştılar son bir kaç gün. Çok sevdiklerinden olsa gerek(!),...

Sayfayı Paylaş