gebe
  1. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Bügün benim doğum günümmm:)

Konu, 'Özel Günleriniz' kısmında _BaLıM_ tarafından paylaşıldı.

kızlar bügün benim doğum günümm 26 yaşına bastım :) sizinlede paylaşmak istedimm
    :f040::f040:

Bügün benim doğum günümmm:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. beni unutmuşsunuz ama benimde doğum günüm bügün..

beni unutmuşsunuz ama benimde doğum günüm bügün..

.........................................................
  2. Bugün benim doğum günümm

Bugün benim doğum günümm

Evettt kıslarr bugün benimm doğumm günümm ama ne ailem var yanımda(şimdi uzaktalarr)nede eşim( bugün nöbetçi) böyle ilk defa buruk bi gün geçiriyorum beni yanlız bırakmazsın değilmiii hediyeleride burdan kabul ederim:26:
  3. Bugün Benim Doğum Günüm :(

Bugün Benim Doğum Günüm :(

doğum günü tebrik kartları dogum gunu tebrikleri doğum günü tebrik kartı Arkadaşlar bugün benim doğum günümdü ama ne yazık ki doğum günümün bitmesine yarım saat kala açıyorum bu konuyu. Sizler doğal olarak bilmiyorsunuz çünkü profil ayarlarımda doğum gününü gösterme olarak ayarlı kalmış :( Geçen hafta yağan yapmur monitörümü bozdu,onu yaptırdım şimdi de modemin yandığını öğrendim. Kısa bir...
  4. benim doğum yılım

benim doğum yılım

ben kaç doğumluyum?
  5. Eşim Beni Doğum Yaparken Görürse Benden Soğurmu ?

Eşim Beni Doğum Yaparken Görürse Benden Soğurmu ?

Çiftlerin doğuma birlikte girmesi sakıncalımıdır,çiftlerin doğuma birlikte girmesi,eşim doğumuma girmek istiyor benden tiksinirmi,eşim beni doğum yaparken görürse tiksinirmi,çiftlerin doğuma birlikte girmesi hakkında bilgiler Beyza hanım merhaba yakın tarihte doğum yapıcam eşimde doğumda destek olmak ve bebeğimizin dünyaya geliş anını görmek istiyor yanlız ben tedirginim.Beni doğum...

Sayfayı Paylaş