gebe
  1. baharim

baharim Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6

bugün bisey bulduk ..

Konu, 'Meleklerin Günlüğü' kısmında baharim tarafından paylaşıldı.

iyi aksamlar melekler .. bu konuyu nereye yazicagimi bilmiyorum o yüzden buraya actim konuyu bugün annemle babam bizim kileri temizlemeye karar verdiler .. evde ne varsa herseyi asaga götürmüstük (kardesimin ve benim oyuncaklarimizi, lazim olmaya süs esyalari falan).. bende kardesimle evde oturuyordum .. isleri bittikten sonra yukari ciktilar ve annem bana bisey gösterdi .. babam onu oyuncaklarin icinde bulmus. Gözlerim fal tasi gibi oldu inanamadim o gördügüm seye .. muskaymis .. annem tabi cok meraklidir hemen yirtip acti ve icine baktik .. ekmek parcasi, biraz seker (yada cok iri tuz, ne oldugunu bilmiyorum) ve isimlerini bilmedigim otlar falan vardi icinde .. hepsi bir mendilin icine sarilmis mendilin üzerindede "evin" yaziyordu o mendilde bir buzdolabi poseti icine yerlestirilmis ve öylece bir carsaf parcasinin icine koyulup dikilmisdi .. annem hemen onu sirkeli suyla yikayip cöpe atti .. ben basladim gülmeye (kendimde bilmiyorum niye güldügümü)

neyse, size bi anlatayim dedim .. benim anlamadigim sey bu insanlar niye yapiyorlar bunu
    offf

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Gizli bi düşmanınız olabilir.Yani evinize girebilecek kadar dost görünüyo ama size bu pisliği yapabilecek kadar düşman.Hatta aileden biri bile olabilir.Yani evinizde yaşamayan biri uzak bir akraba falan.Böyle insanlar çok tamamen haset ve çekememezlik.Bunu neden yaptığını tahmin etmem güç ama etrafınızdakilere dikkat etmenizi öneririm ve keşke bunu atmadan önce bi hocaya göstermiş olsaydınız.Ben inanırım böyle şeylere çünkü başıma geldi benzeri bir şey....

3. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Ne kadar aciz insanlar var, ben yapim geregi pek inanmam böyle seylere anlamamda, basimada gelmedi allaha sükür daha.
    Acizlik iste ya abska ne denilebilir ki, ne elde etmek istiyo yapan pff hic anlamiyorum

4. baharim

baharim Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    bende bilmiyorum gercekten .. bi tahminimiz var zaaten aileden biri yapiyor bunu, malesef babamin tarafi biraz fazla ugrasiyor böyle seylerle .. bi evlerine gitseniz her kösede o konuyla ilgili kitaplar falan insan korkuyor yaa napicagimizida bilmiyoruz .. cuma günü türkiyeye geliyoruz üc hafta tatil icin (gurbette kaliyoruz) orda bi hocaya falan daniscaz .. bakalim neler cikcak ..

nedense bu insanlar annemi ve babami cekemiyorlar .. allahima cok sükür mutlu bir aileyiz, derdimiz falan oldugu zaman bi yolunu bulup cözüyoruz .. iste bazi insanlar bizi cekemiyorlar .. en basit olan sey komsumuz :( ahh ahh neyse konuyu saptirdim hehe

bakalim türkiyede neler ögrenicez ..

kendinize iyi bakin
    öptüm hepinizi

5. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

=)))))))))))))))))))))))))))

6. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    hic umadiniz dostlariniz yapa biliyor böyle seyleri

7. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Ne diyelim Allah islah etsin böylelerini...

bugün bisey bulduk .. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. suranda bisey var muhabbeti

suranda bisey var muhabbeti

Şuranda Bişi Var -şşt alnında bişey var o ne lan kuş bku +hee evet kuş sçtı şanstır diye 1 haftadır yıkamadım -alllah belanı versin defol lan +gel gel sanada sürtücem şans geçer -şşt dudağının kenarında bişeey var ayşe +piercing o -her neyse kalmış orda işte +mal mısın? -dur dur ben alırım. +tamam ben cevabımı aldım -saçında bişey var lan. +evet toka var. -emin misin dur...
  2. 10 gün gecti hala bisey yok :((((

10 gün gecti hala bisey yok :((((

Melekler benim reglm 10 gün gecti ama hala bisey yok 4.günü test yaptim negatif cikti.ama reglde olmuyorum neden böle bilgisi olan varsa yardim etsin.
  3. bugün

bugün

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. hic bisey eskisi gibi olmayacak !!!!

hic bisey eskisi gibi olmayacak !!!!

mrb meleklerim.. beni merak edenleriniz oldu biliyorum... evet geldim burda o vazgecemedigim evimde ve kocamin yanindayim...esim gelip beni aldi evet ama ne sebepten onu buna iten neydi bilmiyorum hala...1 hafta oldu eve geleli 1 hafta da türkiyede gecen zaman var...ailemin yaninda hic bisey olmamis gibi davrandik iyiydi sicakti ve en önemlisi ilgiliydi....yani suanda bisey olupta ben tekrar...

Sayfayı Paylaş